Neler Yeni

GameBooster mı AOC mu?

Melih2335

80+

XynSx9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İstanbul Arnavutköy Merkez Mahallesi Dal Sokak
İsim
Ahmet
Öncelikle merhabalar linkini vereceğim iki monitörden birini alacağım ama karar veremedim aslında karar veremememin bir sebebi de fazla bilgim olmaması beni bu yüzden bağışlayın. İsterseniz fiyatı bu civarlarda başka monitör önerebilirsiniz. https://www.itopya.com/gamebooster-...2xhdmi-dp-fhd-freesync-curved-gaming-monitor/ https://www.itopya.com/aoc-238-24g2u-2xhdmi-dp-vga-144hz-1ms-freesync-full-hd-gaming-monitor-/
AOC Zaten Bilindik Bir Marka GameBooster Da Ülkemize Yeni Girmiş Fakat İyi Bir Marka Benim Önerim AOC

Ccartel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Miraç Küçük
Bence game booster al yerli marka hem farkida gormessin bence

Emre Baş

80+ Gold
Aoc kesinlikle panel çok iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Can
gamebooster marka olan monitör daha iyi ama AOC de yandan baksan bile renkleri dogru gösterecek panel mevcut sana fazla etki etmeyecek ise dedigim gibi gamebooster

DeeperWeys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
kuvv
gamebooster öneririm hem samsung va panel kullanıyor bu çok büyük bir artı hem yeni yerli markamıza biraz şans
vermek gerekmezmi ha ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan kocaman
Kesinlikle aoc gamebooster pek bilindik değil iyi olabilirdi r fakat dediğim gibi bilindik değil inceleme videosu varsa izleyip bakabilirsin ama bence aoc

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yokki
monitörde en önemli faktör hz dir yüksek hz yapıp paranın çöp olmasını istemem mesela 144 hz bi monütör alacaksın sisteminin o an oyuna 144 fps verebilmesi lazım bence daha uzun detaylı bilgiler almalısın bu devirde monitör ucuz değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Fatih Caner Ceylan
Instagram
_fatihcanerr
Twitter
MaltKafas1
aoc markasının aynı özellikli kavisli monitörü gayet iyiydi gamebooster da bi internet kafede görmüştüm yerli bi marka ikiside iyidir ama fiyat artı kavise bakacak olursak gamebooster

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,761
Üyeler
158,185
Son üye
porfavor
Top Bottom