Arama sonuçları: *

1. G

Yardım Güç pimi bulamıyorum (TUF GAMING B550M-E WIFI)

Saygılar yeni kasa vb ekipmanlar aldım daha ilk toplayışım güç pinini anakart da bulamadım yardım edebilirmisiniz. YT De detaylı kurulum bulamadıgımdan yapamadım Anakart: TUF GAMING B550M-E WIFI Kasa: Asus Prime Ap201 1721312341 Bu pin
  2. G

İlk Defa Müzik Yaptım Sizce Nasıl?

Dostum bana Benzerini yapayim diyorsun ben aynısını bekliyorum.
  3. G

Bro lütfen bana kanıt sun çok yalan konuşup insanları kötülemeye çalışma daha fazla bence.
  4. G

Kanıt? Aynısını Yapıp Yolla ozm.
  5. G

Dediğiniz Uygulamaya Biraz Baktım Bu Arada gerçekten çok güzel şarkılar var içinde ayırt etmesi cidden çok zor birkaç tanesini dinledim ama mağlesef görseli sadece Leonardo ya çizdirdim oda zar zor znt. 1719486024 Kanıt?
  6. G

Resim için öyle ama sözler bana ait %100
  7. G

Yok daha önce çalışmadım bu şarkıyı 29. denememde anca yapabildim zorladı beni onun haricinde hiç masraf olmadan max bu kadar yapabilirim diye düşündüm.
  8. G

Gerçekten Çok Teşekkür Ederim Tek Başıma Yaptım Bu Değerli Yorumunuz İçin Size Minnettarım
  9. G

Selam Arkadaşlar İlk Defa Bir Müzik Yapmak İstedim Ve Ortaya Böyle bir şey Çıktı Lütfen Yorumlarınızı Esirgemeyin.
  10. G

Beyler Bizdemi Oyun Yapsak

Oyun Daha Prototip aşamasında ekip üyelerin tarafından çalınabilme ihtimali yüksektir eğer oyunda potansiyel varsa o sebeple tüm dosyaları vermemek en iyisi. 1719165868 Şöyle söyleyim sana oyun hikayeyi vericeksin elbette ama mesela 3 kişisiniz 3 kişiye hikayeyi bölüm bölüm anlatıcaksın herkes...
  11. G

Şöyle Söyleyim o onu yapamiyicağı ve eline bir şey geçmeyeceği için hikayeni kötülüye bilir herkese güven olmaz bire sakın hikayeni yazılı bir şekild e verme biz 1 yıllık ekibiz ben bile vermedim bazı özel konularda bilgileri sen hiç karışma.
  12. G

Yani Kısaca iş esnasında İşçi Günlük Hayattan Dost veya ne diyim arkadaş veya sevgili olarak görmelisin. (Grup içinde Torpil yapmanı tavsiye etmiyorum asla sonradan kıskançlık başlar ve direkt batarsınız..)
  13. G

Aslında Birazda seçtiğin kişilerin karakterine bağlı bir durum biz 1 yıldır beraberiz ve gayet dost gibi olduk ama işte arkadaşında olsalar herzaman sert davranmalısın ama baskıcı değil sadece sert davranmalısın tabi işin cıvığını çıkartmadan şan tüm ekip aynı evde oturuyor IQ ben biraz yumuşak...
  14. G

Benden size bir tavsiye olsun parayla tutucağın kişi daha sadık olucaktır benim ekip 4 kişi Lider benim 3 kişiyi hem benimle aynı tecrübe hemde maddi durumları kötü diye yanıma aldım benimle beraber haftada sadece 20 saat AI geliştiriciliği yapıyorlar normal zamanlarında yarı zamanlı...
  15. G

Roblox oynarken bilgisayar bir anda kitleniyor

Tower Defense Tarzı Seviyorsanız bu 2 oyunu önerebilirim . https://www.roblox.com/games/3260590327/ACE-REWORK-Tower-Defense-Simulator...
  16. G

İleride Eline Belli bir miktar para geçtiğinde bu fikirlerden birini bir ekiple beraber yorumliyabilir ekleme çıkarma veya düzenlemeler yapabilir ve sonrasında uyguliyabilirsiniz. Ortak Ve Ekibin içinde yönetici olarak sizin olucağınız bir senaryo çok daha iyi olucaktır.
  17. G

Topladığım sistemi biraz daha özelleştirebilir misiniz?

Sana Şöyle 1 kasa bi PSU önere bilirim Kasa sana iyi kullandığın sürece en uzun ömürlü kasa olucaktır kasada özel toz sensörleri sayesinde ızgara tozlandığında temizlemen için özel uyarı sistemi dahi önünde ektra kalın 1.sınıf fanları bulunan 8 slotlu gayet sağlam bir kasa öneriyim. Birde...
  18. G

Aklında Yaratıcı Oyun Fikirleri Ve Senaryolar varsa hepsini dijital veya fiziksel bir yere yazmanı tavsiye ederim ileride işine yarıyabilir.
  19. G

Hepsiburada.com ile yaşadığım REZİLLİK !

Bu arada harbi çok acayip bir olay şimdide 30TL için çeşit çeşit mazeretler bulucaklardır.
  20. G

Roblox oynarken bilgisayar bir anda kitleniyor

He o oyun ben bi ara bakmıştım %70 bot o oyun deymez oynamaya bence. 1719163932 Aynı Fikirdeyim.
Top Bottom