Arama sonuçları: *

1. favdrizz

Anakartta ethernet portum sanırsam yandı.

Bunun hakkında detaylı bir bilgiye sahip değilim, lütfen benimle özel iletişime geçebilir misin? Bana yardımcı olursan sevinirim. E-mail: [email protected]
  2. favdrizz

Ümidimi yitirmek üzereyim...
  3. favdrizz

garantiye girer mi yani sana bunu anlatmaya çalışıyorum. 1724751643 İtopya'dan almıştım, orada çalışan bir tanışım var arayıp durumu söylediğimde bu garanti kapsamına girmez dedi, bilmiyorum.
  4. favdrizz

Peki sen o zaman ne yaptın?
  5. favdrizz

Bu sorunu sence orada anlamazlar mı?
  6. favdrizz

Bu gün asusla iletişime geçeceğiz, umarım bunu yaparlar. Yoksa daha garantisi yesyeni olan bir bilgisayarı heba etmek istemiyorum
  7. favdrizz

Sorunlarımız aynı değil
  8. favdrizz

Öncelikler merhabalar. Geçtiğimiz günlerde Karadenizde yaşanan kuvvetli fırtınadan ötürü modemimiz yanmıştı.Asus Prime B660M A WIFI D4 anakartımda buna bağlı olan ethernet kablosu da bilgisayara takılıydı. Ethernet aygıtı düzgün çalıştırılamadı gibi bir hata alıyorum. Işıkları da yanmıyor...
  9. favdrizz

TurkT*l*kom firması internetimi tam vermiyor

Kusura bakmayın ADSL demişim VDSL altyapım var. Bazen karıştırabiliyorum. 1689944605 Gerçekten çok yararlı oldu yetkili ekibi benimle iletişime geçti ve kablonun fotoğraflarını isteyip attı en az 30 temmuza kadar sorun giderilecek diyor hayırlısı, umarım altyapı değişikliği yaparlar :)
  10. favdrizz

Hayır, zaten ADSL bir altyapım mevcut, tam verim alamıyorum. Ben 10 MBPS için 180 Lira para vermek mi zorundayım? ADSL ve VDSL'in ayrımını zaten biliyorum burada 19MBPS'ye kadar bir hız değeri mevcut fakat öperatör hiç bir zaman sabit alamayacağımı söylüyor.
  11. favdrizz

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ben Samsun ilinin Terme ilçesinde ikamet ediyorum. Bir köyde oturmaktayım. Burada VDSL altyapı mevcut, fakat 16MBPS'lik pakete 180 Lira öderken 10MBPS ve 0.6 mbps upload alıyorum. Son beş gündür hızlarım 7mbps 9mbps arasında seyreltiyor, firmayı arayıp arıza kaydı...
Top Bottom