Arama sonuçları: *

1. K

Sizce Hangi Monitör ?

Kesinlikle gigabayte asus monitorlerden uzak durmanizi oneririm ghosting gibi sikintilar bazen abarti oluyo gigabayte itopyadaki fiyatina kesinlikle deyicek bir urun pazartesiye kadar almazsan fiyatida 4bin civarlarina cikicak itopya konusunda sorun yasamazsin.
  2. K

Ekran Kartı Driver Yükleme

Tmmdir sagolun birde birsey sorucam windows deneme surumuyle geldiginde hangi oem keyi alirsak o windows oluyor dimi mesela windows 11 yada windows 10 hangisini alirsam birde siz hangisini onerirsiniz windows 10 pro en iyisi diye biliyorum ama
  3. K

Ekran Kartı Driver Yükleme

Selamlar bende pckolik uzerinden pch hero sistemi aldim driverin yuklu olup olmadigini nasi anlayabilirim ekran karti icin ve baska hangi bilesenlerin driverini yuklemeliyim daha once hic bu islerle ugrasmadim yanlis birsey yapmamak icin soruyorum
  4. K

MousePad Önerisi Lazım

Klasse porge xrades hepsinin dokusu ayni cesitlerine bak en begendigin deseni al
  5. K

Öneri Hangi mouse u tercih etmeliyim

Sensei ten ve rival 5 kesinlikle alma illa 3unden biri olcaksa hyperx haste 2022 versiyon olabilir ama butceni soylersen daha iyi bir oneri yapabilirim
Top Bottom