Arama sonuçları: *

1. F

144 Hz ve Ekran kartı

Merhabalar elimde RM-144 24.5" 144Hz 1ms monitör ve rtx 2060lı el capitan var . En verimli şekilde hangi ayarlarda kullanabilirim ?
  2. F

El Capitan yakın zamanda siparişi gelen var mı?

ben 30 nisan perşembe sipariş ettim 12 mayıs sabah ince hesaba yazdım siparişiniz hazır fakat ne zaman geleceği belli değil kargo şirketleri kargo kabul etmiyor tarzı yazı yazdılar fakat siparişim öğlen geldi çok şaşırdım . Ama benim siparişim montaj aşamasında gözüküyordu.
  3. F

Yardım Epic games store indirme

80 gb inmişken gta V yanlışlıkla kapadım bilgisayarı devam ediyor sorun yok
  4. F

R5 3600 ve RTX 2060'lı PC Nasıl?

Donanım arşivin El Capitan sistemini Rtx 2060 ile özelleştirip aldım ürün salı günü elime ulaştı gerçekten çok memnunum şuanda
  5. F

PİYASA BU HALDEYKEN PC TOPLANIRMI ? NE ZAMANA DÜZELİR FİYATLAR?

2021den önce dolar 6 seviyelerine inmeyecek gibi gözüküyor hatta çocuğu şirketen 2024e kadar olan süreçte tahminleri 10ları bulabiliyor .
  6. F

El Capitan Rtx 2060

El Capitan satın aldım 30 Nisanda . ASUS DUAL-RTX2060-A6G-EVO 6GB GDDR6 192Bit HDMI DP ile özelleştirip satın aldım ilerleyen zamanda harddisk de alacağım . İyi yapmış mıyım nasıl performans alırım bu sistemden bu ekran kartıyla ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
  7. F

El Capitan Modifiye Gerektirir mi? Direk mi Alınmalı?

rtx 2060 ile özelleştirip aldım geçen hafta montaj aşamasında yazıyor bekliyorum . Umarım verdiğimiz fiyata değer.
Top Bottom