Arama sonuçları: *

1. M

Shift+enter bastım bilgisayara biseyler oldu lütfen yardım

uygulamalari tam ekran yapar tekrar bas
  2. M

🔥İndirim ADIDAS INDIRIM 3 ayakkabı 4000 TL vade farksız 6 taksit

Evet şimdi gördum ancak ben örnek üründe yükledim. Belki fikir olur bakanlara.
  3. M

🔥İndirim ADIDAS INDIRIM 3 ayakkabı 4000 TL vade farksız 6 taksit

3 ayakkabı 4022 TL 670x6 taksitle verdim sıparıs. Vade farkı yok
  4. M

Bios flash görmüyor yardım

Flash Formati FAT32 olmali 64 gb uzerlerinde galiba FAT32 Olmuyor. Flashi bicimlendirmeyi dene format olarak FAT32 sec
  5. M

Forza Horizon 5 oynayanlara bir soru

haftalik gorevleri yap surekli çark geliyor. Oyunda hiç para sıkıntısı çekmedim.
  6. M

ÜCRETSİZ 3 AYLIK XBOX GAMEPASS METHODU

yuh, Korsan oyun indirmek daha masumca
  7. M

12 Adet 70 gr Pringles 99 TL tekrar stokta

Ben aldim dun gekdi kargo. Ürünler ithal TR üretimi değil. Arapça yazılar var hep. Ama paketleme iyi tadıda aynı tr de satılan yeşil pringles. Bence 93 tl eder 12 tanesi.
  8. M

DİREKSİYON SETİ ÖNERİSİ max 3000 TL olursa güzel olur

3K ya zor kanka. Alırsın bir kaç model var da dönüş açıları çok az. Ayrıca çok cocuksu ve malzeme olarakta dandik oluyolar genelde. Çoğu oyunda da uyumluluk problemleri oluyor. Tavsiyem bütçeni zorlayıp minimum Logitech G29 ikinci el alman.
  9. M

🔥İndirim Nba 2K23 Gamebillette 100 TL

bazi nba oyunlarinda Euroleague takimlari oluyor. Bu oyundada Anadolu Efes ve FB var 1687162491 bazi nba oyunlarinda Euroleague takimlari oluyor. Bu oyundada Anadolu Efes ve FB var
  10. M

Oyunu hiç akıcı gibi hissetmiyorum

Monitorunde FreeSync veya Gsync varsa onlari aktif et. Ayrica oyun ici VSync ide aç
  11. M

Yardım Gaminggentr taksit saçmalığı

Limitin olmadan alamazsın tabi. Kredi kartı limitinden 30K çekilir sonra sana her ay taksit turarı kadar ekstre gelir. Her ay bankaya ekstreni ödersin. Yani kısacası işyeri parayı bankadan peşin alır sende her ay bankana taksit ödersin.
  12. M

Togg Oyunu Geliyor !

Önümüzdeki süreçte FORZA ya gelse keşke
  13. M

Öneri Fallout 4 e başlanır mı ?

Fallout serisinden hiçbir oyun oynamadım. 2023 te Fallout 4 oynanır mı yoksa gereksiz midir
  14. M

PS5 1080P'de güzel olur mu?

haklısın pc de fps dropsuz bugsız çıkan oyun yada mevcut oyun malesef pek yok. PS5 ülkemizde artık zengin hobisi. Paran varsa en iyisi ps5
  15. M

Güneş İhtiyacı Olmayan Çiçek/Sarmaşık Önerisi🌸🌺🌷🌹💐🥀🌻

Arkadaşlar evimiz pek güneş almıyor ancak baya bi çiçek vs. bişeyler almak istiyoruz. Önerileriniz var mı.🌸🌺🌷🌹💐🥀🌻
  16. M

Öneri ll. Dünya savaşı film önerisi

Film aklima gelmedi rusya cephesi baska ama oyun istersen COD 2 ilk birkac bolum rusyada geciyor hayatimda oynadigim en iyi FPS oyunudur COD 2. Belkide cok kucukken oynadigim icin cok etkilenmistim bilemiyorum.
  17. M

İstanbul'da Halı Saha Takımınız var ise maç yapabiliriz.(Anadolu Yakası)

Biz kuzenlerle birlikte bir takım kurduk ancak rakip takım toplamakta güçlük çekiyoruz. Varsa takımınız birlikte maç yapabiliriz. Cuma ve Cumartesi akşamları genelde müsaitiz. İstanbul Anadolu Yakası bizim için uygundur.
Top Bottom