Arama sonuçları: *

1. S

Arduino'da kumandada bir tuşa bastığımda her defasında farklı bir kod algılıyor

Arkadaşlar adlığım hatayı artık almıyorum bunu çözdüm fakat hala bir tuşa bastığımda hep farklı kodlar veriyor.
  2. S

Arduino'da kumandada bir tuşa bastığımda her defasında farklı bir kod algılıyor

Arkadaşlar 3 gündür IR sensör ile bir proje yapmaya çalışıyorum fakat bir türlü çözemediğim bir sorun var. Kodumun ve devremin doğru olduğuna emin olduğum halde devre çalışmıyor (IR sonsör çalışıyor fakat LED'ler yanmıyor). Kodlarla yapmak istediğim şey kumandadan bazı tuşlara basınca bazı...
  3. S

Venüs V4'e kulaklık tavsiyesi

30 Tl altı olursa iyi olur :D
  4. S

Venüs V4'e kulaklık tavsiyesi

Aldıktan 2 gün sonra bozulmayacak ve eh iştelik bir ses kalitesi olursa bana yeterli olacaktır. Önerilerinizi bekliyorum.
  5. S

Ekran kartsız gta 5 oynama

İ5 7400 Hd 630 dahili grafik kartı ile üretiliyordu .
  6. S

7. S

Yaklaşık alacağınız FPS Videoda mevcut :D
  8. S

R5 2400 G sisteme 250 Watt psu yeter mi ?

Peki önerdiğiniz bir Akım Korumalı Priz Var mı ?
  9. S

Akım korumalı prize ihtiyaç var mı?

Cevabın içi teşekkür ederim müsadenle bir soru daha sorucam. Benim bilgisayarım yeni ,benim bilgisayar için akım korumalı prize ihtiyaç yoktur diye düşünüyorum çünkü güç kaynağında akım koruma var zaten ama yinede sorayım dedim benim içinde şart mı ?
  10. S

Akım korumalı prize ihtiyaç var mı?

1. Arkadaşlar ben kuzenime bilgisayar topluyorum ve toplayacağım bilgisayarın güç kaynağı eski (8 yıllık) bir güç kaynağı. Bu güç kaynağı eski olduğu için muhtemelen koruması vs yoktur. Bende bu yüzden akım korumalı priz mi alsam diye düşünüyorum sizce ihtiyaç var mı ? sonuçta 8 yıldır sorun...
  11. S

Ryzen 5 2400g Rx vega 11 8gb Ram Sistemi Nasıldır Neler Geliştirilmelidir?

Sökülemez :D 1623684529 Darboğaz Yapmaz .
  12. S

Ryzen 5 2400g Rx vega 11 8gb Ram Sistemi Nasıldır Neler Geliştirilmelidir?

Ekran Kartı işlemciye entegre edilmiş durumda (İçerisinde). Ekran kartı rx 550 seviyesinde. GTX 1650 Alırsanız performansınız oldukça iyi hale gelebilir :D
  13. S

Arkadaşlar kuzenimin şuan kullandığı ekran kartı geforce 210 işlemci ise E7500 bunların güç tüketimlerine baktığımda toplamda 95 Watt olduğunu gördüm e zaten benim alacağım sistemde bundan fazla güç tüketmez bu yüzden güç kaynağının yeteceğini düşünüyorum (Güç kaynağının 12 V kanalı 14A yani 168...
  14. S

8 yıldır kullanıyor pcyi şimdiye kadar sıkıntı olmadı .
  15. S

sistemi bozmak gibi bir riski var mı ?
  16. S

1 yıl idare etse yeter :D
  17. S

Yapma ya eminmisin olmayacağını .
  18. S

Zaten eski kasayı kullanacağım ayni o yönden sıkıntı yok :D
  19. S

Arkadaşlar kuzenimin şu anda kullandığı bilgisayarında 250 Watt'lık bir PSU var ve bende bu PSU'yu kullanarak bir sistem toplamayı düşünüyorum. Sistem; R5 2400G işlemci. B450 anakart 8 GB 3000 MHz RAM 500 GB HDD (eski bilgisayarındaki HDD) 2 adet fan. Bu sisteme 250 Watt'lık PSU yeter mi...
  20. S

130 TL Klavye Önerisi ?

Vay be 130 TL'ye mekanik klavye olduğunu bilmiyordum. 😂
Top Bottom