Neler Yeni

Ryzen 5 2400g Rx vega 11 8gb Ram Sistemi Nasıldır Neler Geliştirilmelidir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ekrem Bilen
Elimdeki sistem nasıldır? Ekran kartı işlemciyle beraber anılıyor bu meseleyi anlamadım işlemci ekran kartı birleştirilmiş bir parça gibi mi satılıyor? Bu ekran kartının seviyesi nedir hangi ekran kartı derecesindedir? Bu sistemi geliştirmek istiyorum aldığım fps değerlerinden memnun değilim en başta hangi parçayı geliştirmeliyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Salih Gürbüz
Elimdeki sistem nasıldır? Ekran kartı işlemciyle beraber anılıyor bu meseleyi anlamadım işlemci ekran kartı birleştirilmiş bir parça gibi mi satılıyor? Bu ekran kartının seviyesi nedir hangi ekran kartı derecesindedir? Bu sistemi geliştirmek istiyorum aldığım fps değerlerinden memnun değilim en başta hangi parçayı geliştirmeliyim?
Ekran Kartı işlemciye entegre edilmiş durumda (İçerisinde). Ekran kartı rx 550 seviyesinde. GTX 1650 Alırsanız performansınız oldukça iyi hale gelebilir :D

coLSwaG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
397
İsim
Eren Güler
Ram tek kanal mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ekrem Bilen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Salih Gürbüz

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,487
İsim
Ümit Can
Bu ekran kartının seviyesi nedir hangi ekran kartı derecesindedir?
GT 1030 ile aynı güçtedir.
1623684806911.png

Top Bottom