Arama sonuçları: *

1. M

İtopya sipariş rezilliği

Knk öyle diyosunda sponsorluğu geçtim satın aldığım sistemde makul Bi fiyatı neyse 2 güne kargoya verilmezse mecbur mağazaya gitçez artık
  2. M

İtopya sipariş rezilliği

Knk herkes Bi yere bok atıyor bende nereden alıcağımı bilmiyordum itopyada herkese sponsorluk dağıtan bir yer ve benim içinde iyi bir sistem vardı orda o yüzden ordan sipariş verdim
  3. M

İtopya sipariş rezilliği

Aranılmıyor aradığımda altyapı değiştiriliyor gibi pişey söyledi otomatik kapandı telefon mail attım 2 iş günü içinde kargolancak dendi
  4. M

İtopya sipariş rezilliği

Kardeşim nerden alıcaz o zaman hepsi aynı bunların itopya kaliteli bilindik yer dedik 45k para bastık altyapı sorunları var diyo ne alakası varsa pcyle
  5. M

İtopya sipariş rezilliği

İtopya dan geçen hafta çarşamba günü sistem almaya gittim fakat benim alıcağım bilgisayardaki işlemci ellerinde olmadığı için internetten sipariş ver en geç 4 günde gelir dediler bende internetten sipariş verdim ama o günden beri sipariş hazırlanıyor gözüküyor bugün mail attım 2 iş günü...
  6. M

İntel i3 12100f ddr3 e uyumlu olur mu

Yani anakartı ddr4 yapmadan bu işlemciyi alamam
  7. M

İntel i3 12100f ddr3 e uyumlu olur mu

DDR 3 anakartıma intel i3 12100f takmak istiyorum uyumlu olur mu
  8. M

Hangi monitörü almalıyım

https://app.hb.biz/ANhdfOxvEafF arkadaşın attığı yerden buldum nasılsizxe
  9. M

Hangi monitörü almalıyım

Lenovodan iyi midir? aoc modeli lenovo 280 hz bu arada genelde hikayeli oyun oynarım
  10. M

Hangi monitörü almalıyım

https://www.amazon.com.tr/dp/B0CRBK3XSW?tag=akakceprime-21&psc=1 https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lenovo-legion-r25f-30-245-inc-240hz280hz-oc-05ms-pivot-freesync-full-hd-gaming-monitor-siyah-1234744.html Hangisini tercih etmeliyim veya bu fiyatlarda önerebileceğiniz monitör varmı 6k...
  11. M

35-40 k hazır sistem önerisi

bu sisteme bu power yeter mi?
  12. M

nası bu pahalı mı sizce
  13. M

yeni pc alıcam anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
  14. M

rx7900 mü? 4070 süper mi?

reis bende sistem alıcam anakart msı 20 dolar steam bakiyesi nasıl alınır acaba?
  15. M

monitör önerisi bütçe 5500

üzerine ekleyip 27 inç 2 k alsam
  16. M

monitör önerisi bütçe 5500

bütçe:5500 27 inç ıps panel olursa iyi olur
  17. M

Powercolor RX 7900 GRE 16 GB vs Palit RTX 4070 Super Dual

knk benim bildiğim nvidia da rtx de açsam amd de fsr da açsam amd nin fps si daha fazla oluyor tek sorun bence 12 gb vram olması oyun oynarken hangisi daha performanslı olur
  18. M

ben dlss fln kullanıcam sence amd mi nvidia mı
  19. M

gayet güzel bir sistem olmuş değiştirmemi önerdiğiniz bir şey var mı 1725562726 fps testlerinde amd fsr ile öne geçiyor genelde
  20. M

knk bende bi rx 570 vardı durmadan mavi ekran yiyodum şuan ekran kartım 1060 seviye atlamış gibiyim performans bakımından çok fark yok ama daha kaliteli
Top Bottom