Arama sonuçları: *

1. C

PC için Ram tavsiyesi

Aslında ikili kit halinde almayı düşünüyorum. Yoksa şuan elimde corsair 2x8 vengeance 3600 mhz cl18 ram var. Upgrade için aynısından 2 tane daha almıştım ama çipleri farklı geldiğinden mavi ekran hatası verdi render alırken. İade ettim. Malesef corsair vengeance ramler farklı varyasyonlarla...
  2. C

PC için Ram tavsiyesi

Elimdeki ramleri satıp, 2x16 ram alacağım. Anakartım MSI B550-A PRO. İşlemci Ryzen 7 3700x. 2x16 GB 3600 Mhz ram almayı düşünüyorum. Işıklı olup olmaması önemli değil. Performansı önemli ve bütçem 2k - 2300 arası. CL18 yerine bu bütçede CL16 olsa çok daha iyi olur biraz araştırdım bu üçünü...
  3. C

Huawei matebook 14 cihazın iadesi

araştırdım hocam sorun çıkmadı lakin beklentilerimin altında kaldı. Olumlu yorumlara baktım. Esc modelinde kronik sıkıntı yok ışık sızması şans işi idi. SSD modeline gelince YMTC P005 Active ssd çıkıyor. Çinli bir markamış böyle bir modeli varmış.
  4. C

Huawei matebook 14 cihazın iadesi

Hepsiburadadan geçen hafta 7500 TL'ye Huawei Matebook 14 16 GB + 512 GB SSD versiyonunu aldım. Yanında çanta ve mouse hediyesiyle geldi. Laptop beklentilerimin altında kaldı. Normalde herkeste içinde ya WDC marka yada Samsung marka SSD oluyordu. Bende ilk defa duyduğum YMTC P005 marka çin malı...
  5. C

Asus zenbook 14 vs huawei matebook 14

Asusun menteşesi myasus yazilimi iyi , ekrani yansima yapmıyor. Bataryasi 67.5 whr 4 hücreli aşırı iyi. Ama LPDDR4X ram kullaniyor malesef ve upgrade olmuyor sanirim 8GB kalıyor. Ö zelliklerini tam detayli bulamadim. Huawei kronik sorunlu kalite kontrolde sıkıntı var. Çoğu kiside isik sızması...
  6. C

Asus zenbook 14 vs huawei matebook 14

Masaüstü ryzen 7 3700x ve 2060super sistemim var yazilimla ilgileniyorum. Bilg. Mühendisliği okuyorum. Üniversite için tasiyabilmem için laptop alacagim. Bu 2 model arasında kaldım 6500 Tl bütçem var. Hepsiburada 500 ile birlestirmek istiom. Ultrabook ryzen islemcili bataryasi ekrani iyi cihaz...
  7. C

Öneri 6500 TL'ye Hangi Laptopu Almalıyım?

Elimde masaüstü ryzen 7 3700x ve 2060super masaüstü var. Ama taşımak icin laptop yok. Bilgisayar mühendisliği okuyorum kod yaziyorum photoshop render oyun yapma vb... Not: 6500 tl bütçem var hepsiburada 500 ile birleştirmek istiom. Ultrabook ariyorum. Ekrani pili iyi ve ryzen 4000U yada 5000U...
  8. C

Öneri Max 6300 TL laptop önerisi

Elimde 2060super ve ryzen 7 3700x lü masaüstü var. Ekran kartsiz laptop almak istiyorum taşımak için. Yazilim kod yazma photoshop gezinme vb. için ,oyun oynamayacagim. Amd ryzen 4000U yada 5000U serisi tercihimdir. Ryzen 3 olmasin. 15.6 inc fhd ips panele sahip bataryasi iyi laptop bulamadim...
  9. C

5500-6000 arası ultrabook tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar. Bilgisayar mühendisliği okuyorum. Ağır işlerim (yazilim render unity) için halihazirda ryzen 7 3700x ve 2060 super masaüstü sistemim var. Taşıyabileceğim ekran kartsız apu bir laptop arıyorum. Basit kod yazmak ve gündelik işler gezinme için. İslemci olarak amd 4000U yada...
  10. C

VDSL splitter hız düşürür mü ?

Arkadaşlar ADSL'den VDSL'e geçeceğiz (75 Mbit internete). Telefon hattımız vardı eskiden lakin şimdi kullanmıyoruz elimde yeni keenetic modemin yanında verdiği splitter var. phone ucu boşta ev telefonu bağlı değil kullanmıyoruz. Splitter kullanma sebebim modemi benim odamdan çıkarıp daha uzak...
  11. C

2.Monitör olarak Asus VZ249HE alınır mı ?

aynen senin monitörün 24 inç versiyonunuda alcaktım 900tlye ancak bunu görünce kararsız kaldım ikiside IPS panel ama asusmu acermi olayına döndü iş
  12. C

2.Monitör olarak Asus VZ249HE alınır mı ?

Arkadaşlar elimde samsung lc27hg70 2k 144hz 1ms monitör var 2. monitör olarak bunu 850 tl ye itopya da buldum. Renk kalitesinden şikayetçi olan varmış ışık sızmasından. Sizce fiyatına göre nasıldır bu monitör. Oyun falan oynamayacağım bundan elimde 1ms var zaten. Video izlerim sadece youtubedan
  13. C

Anket : Bu 4 monitörden hangisini almalıyım sizce ?

kimse ezbere bilmediği için tıklayıp inceler diye düşünmüştüm ama farketmez.
  14. C

Anket : Bu 4 monitörden hangisini almalıyım sizce ?

Merhaba arkadaşlar 2. Monitör arayışındayım Elimdeki ana monitör : https://www.samsung.com/tr/monitors/gaming/qled-gaming-monitor-with-richer-and-clear-gameplay-27-inch-lc27hg70qqmxuf/ Bundan oyunda oynuyorum 1 ms olduğu için ve 2k , qled olduğu için filmde izliyorum. 2. monitör almayı...
  15. C

Öneri 1000 TL 2.Monitör önerisi

heh aklımda bu vardı buna olumsuz yorum gelmişti bide...
  16. C

hocam 1 ms olmasın gerek yok oyun oynamayacağım renk kalitesi önemli , zaten 1 ms monitör var elimde
  17. C

Elimde Samsung 1ms 144 hz 27 inç curved 2k qled oyuncu monitörü var(LC27HG70). Yanına 2. bir monitör almak istiyorum. 2 monitörle çalışmak çok eğlenceli oluyor. Renk kalitesi önemsediğim tek şey. Fazla masraf yapmak istemiyorum. Free sync , 1ms gibi oyunculara özel özellikleri istemiyorum. Ofis...
  18. C

2. Monitör tavsiyesi

ama 1000 TL'ye 144 hz 1ms freesnyc va yada tn panelli monitörler satılıyor. Fiyatı yüksek geldi açıkçası sonuçta ips panel ekstra bi olayı yok. Freesync + düşük ms + yüksek yenileme oranı gibi özellikleri yok ve bu fiyatta satılıyor. 500 600 bulurum köşede durur diyordum lakin çok şişirilmiş fiyatlar
  19. C

2. Monitör tavsiyesi

aklımda bu vardı en başından beri sadece daha ucuz alternatif bulmaya çalışıyordum . Ama dün bunun b2x1h modeli çıkmış onu öğrendim aralarındaki fiyat farkıda çok az 50 tl civarı. Daha yüksek sRGB oranı veriyor ve ayakları daha güzel elimdekinin ayaklarıda çapraz şekilde sığmaz köşeye...
Top Bottom