Neler Yeni

Asus zenbook 14 vs huawei matebook 14

Seyahat ve üniversite için (servis yolculuğu dahil) hangisi

• Asus zenbook14

Oylar: 1 50.0%
  • Huawei matebook 14

Oylar: 1 50.0%

• Oy kullanan toplam üye
    2

ChemieAD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Semeroğulları
Masaüstü ryzen 7 3700x ve 2060super sistemim var yazilimla ilgileniyorum. Bilg. Mühendisliği okuyorum. Üniversite için tasiyabilmem için laptop alacagim. Bu 2 model arasında kaldım
6500 Tl bütçem var. Hepsiburada 500 ile birlestirmek istiom. Ultrabook ryzen islemcili bataryasi ekrani iyi cihaz arayıp bu ikisi arasinda kaldim. Baska onerileriniz varsa yoruma yazabilirsiniz.

BeKo'O

80+ Silver

stizzy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,309
İsim
stizzy
Matebook daha güzel duruyor ama asusun özellşkleri daha iyi, ben olsam asus alırdım.

BeKo'O

80+ Silver
İşlemci
Bellek hızı
Bellek teknolojisi daha iyi diye dedim, bilmediğimden soruyorum matebook nasıl daha iyi oluyor
He evet yazılım okuyorsa çoklu çekirdekte 4600h daha iyi ama asus hala bana daha iyi gibi geliyor

ChemieAD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Semeroğulları
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Asusun menteşesi myasus yazilimi iyi , ekrani yansima yapmıyor. Bataryasi 67.5 whr 4 hücreli aşırı iyi. Ama LPDDR4X ram kullaniyor malesef ve upgrade olmuyor sanirim 8GB kalıyor. Ö
İşlemci
Bellek hızı
Bellek teknolojisi daha iyi diye dedim, bilmediğimden soruyorum matebook nasıl daha iyi oluyor
He evet yazılım okuyorsa çoklu çekirdekte 4600h daha iyi ama asus hala bana daha iyi gibi geliyor

zelliklerini tam detayli bulamadim. Huawei kronik sorunlu kalite kontrolde sıkıntı var. Çoğu kiside isik sızması esc tusunun ses cikarmasi. Kati menteşesi. Yansıma yapan ekranı kötü. Kamera konusunda kararsizim acisi kötü ama gizlenebilmesi artı.

Top Bottom