Arama sonuçları: *

1. B

🔥İndirim 1959 TL Kartuşsuz Fiyata FULL PAKET Kartuşlu Canon Yazıcı!

Bizi yilllarca iyi dolandirmislar, kartus parasi ver ver hic bisey anlamazdik
  2. B

🔥İndirim 1959 TL Kartuşsuz Fiyata FULL PAKET Kartuşlu Canon Yazıcı!

Kardes bu yazici murekkep tankli yazici degilmi? Bende hp vardi arizalandi cok memnundum, murekkep derdim yoktu
  3. B

cloud 2 tizz ses sorunu çözümü varmı ?

biraz araştırma yaptım anca bir neticeye ulaşadım. cs go oynarken cok ince bir ses geliyor metal sürtme cızırtısı gibi cok rahatsız ediyor. nereden düzeltebiliirm. şimdiden teşkkürler 1718140468 çözümü bilen varsa memnun olurum teşekkürer
  4. B

🔥İndirim 699 ₺ - GamePower Raijin Rainbow 7.1 RGB Oyuncu Kulaklığı

2 k butce icin ne alinir? Cloud 2 aldim iade etcem, berbat bi ses, konforsuz.
  5. B

HyperX Cloud 2 neden bu kadar kötü ?

Dunde benim elime ulasti bu kulakliktan gelen sesler bile esit degil, sol taraf daha kisik ses veriyor. Ses boyle kiytirik bir 50 liralik hoparlor gibi.. zaten muzik felan dinlenmez ama daha once kullandigim rampage drop plustan sonra cok pisman etti. Kafa kismi rahat degil, kulaklik pedleri...
  6. B

🔥İndirim Hyperx cloud 2 prime özel 1900tl

Cikmiyor hocam bana ya 1717709930 World card Buldum simdi satin aldim eyvallah
  7. B

🔥İndirim Hyperx cloud 2 prime özel 1900tl

Ben alayim diye bakindim da hocam taksit felan da olmuyor mu ya 3 taksit yapiliyodu onuda kaldirmislar
  8. B

🔥İndirim QP Bilişim Haziran İndirimleri

Kulaklik tavsiyesi lazim.. her ture acigim
  9. B

🔥İndirim Steelseries arctis 7x+ Wireless 3999TL

Pc icin alinabilir mi?
  10. B

❌İndirim Bitti! SteelSeries Arctis Nova 7 Wifi 5.291 TL (Amazon Almanya)

Agirlik nasildir hocam? Kulak ici 7.1 varmidir ya? Gunde 1-2 saat oyun oynuyorum boyun agrisi var bende o sebeple hafif bisey ariyorum. Csgo frlan oynuyorum genelde
  11. B

🔥İndirim Gillette Fusion ProGlide 8'li Yedek Tıraş Bıçağı 454TL!

Sahte urunu burdan aleni satabiliyorsa gilette isine baksin
  12. B

🔥İndirim DJI Avata Pro View Combo Drone 43,999TL

DaglardA da ekrana bakacaksak oof off
  13. B

🔥İndirim Philips 48OLED708 Oled TV 31.489₺!

65 inc dusunuyorum da o sebeple bu modelde fiyat yuksek geliyo, biraz daha duserse 35 bandina alacam
  14. B

Philips pml serisi var onlar nasildir acaba? Lg qned arkadasim kullaniyor memnun, philips bir tik daha uyguna dusuyor bazen
  15. B

Oled korkutuyor miniled daha mantiklli degilmi
  16. B

❌İndirim Bitti! Gigabyte Rtx 3060 Ti 10100 TL

Bende bu kart var memnunum isinma yok
  17. B

İphone bul nesne ekleme

Tamamdir eyvallah hocam, ben bul uygulamasini menude göremiyorum
  18. B

İphone bul nesne ekleme

Onvec marka airtag aldim, iphone 15 e eklemek istiyorum, iphone bul uygulamasinda nesne ekleme veya + seklinde bir isaret goremedim, nasil ekleyebilirim?
  19. B

Ugreen Type-C to Type-C 100W Hızlı Şarj ve Data Kablosu 105TL

Ben gecen ay 5 tane aldim 1.5 metre de cok uzun be 😀😀 urunler orjinal ugreen store etkinligi zaten
Top Bottom