Neler Yeni

🔥İndirim 1959 TL Kartuşsuz Fiyata FULL PAKET Kartuşlu Canon Yazıcı!

HSNCKMN

80+
1959 TL Kartuşsuz Fiyata FULL PAKET Kartuşlu Yazıcı! Canon Dolan Kartuşlu E414 Yazıcı / Tarayıcı / Fotokopi

Ürün linki: https://app.hb.biz/oXYgqlLjRP3H

Satıcıyı takip ederek 100 TL indirim çekini alabilirsiniz.
Arkadaşlar, uzun zamandır takip ettiğim ve arkadaşım aracılığıyla test etmiş olduğum yazıcıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. Yazıcı, fiyatına göre gerçekten çok iyi. İçerisinde ; tam dolu kartuşları, kağıt düzenleyici ve USB kablosu çıkıyor. Evet, biliyorum kartuşlar bitince kartuş almak çok maliyetli fakat evrensel yazıcı mürekkepleri satın alarak tüm renkleri tek kartuş fiyatına satın alabiliyorsunuz. Renk kalitesi çok da düşmüyor. Bu fiyat bandında gerçekten alınabilir bir yazıcı. İhtiyacı olan kaçırmasın derim. Satıcıyı takip ederek 100 TL indirim çekini alabilirsiniz.

Ekler

• Screenshot_20240629-210927_Chrome.jpg
    Screenshot_20240629-210927_Chrome.jpg
    600.4 KB · Hit: 215
  • Screenshot_20240629-210731_Hepsiburada~2.jpg
    Screenshot_20240629-210731_Hepsiburada~2.jpg
    67 KB · Hit: 138
Son düzenleme:

ParlaMert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Mert
1959 TL Kartuşsuz Fiyata FULL PAKET Kartuşlu Yazıcı! Canon Dolan Kartuşlu E414 Yazıcı / Tarayıcı / Fotokopi

Satıcıyı takip ederek 100 TL indirim çekini alabilirsiniz.
Arkadaşlar, uzun zamandır takip ettiğim ve arkadaşım aracılığıyla test etmiş olduğum yazıcıyı sizlerle paylaşmak istiyorum. Yazıcı, fiyatına göre gerçekten çok iyi. İçerisinde ; tam dolu kartuşları, kağıt düzenleyici ve USB kablosu çıkıyor. Evet, biliyorum kartuşlar bitince kartuş almak çok maliyetli fakat evrensel yazıcı mürekkepleri satın alarak tüm renkleri tek kartuş fiyatına satın alabiliyorsunuz. Renk kalitesi çok da düşmüyor. Bu fiyat bandında gerçekten alınabilir bir yazıcı. İhtiyacı olan kaçırmasın derim. Satıcıyı takip ederek 100 TL indirim çekini alabilirsiniz.

hayırlı işler.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Ali bey
2 senedir falan kullanıyorum evde bu yazıcıyı. Arkadaşın attığı dolan kartuşlu modeli almak maliyet açısından daha mantıklı. Kartuş derdiniz olmaz. Ben kurumsal firmadan birkaç ayda bir dolum yaptırıyorum. Ki çoğu firma dolumda kartuşunuzu bozar.
Kardes bu yazici murekkep tankli yazici degilmi? Bende hp vardi arizalandi cok memnundum, murekkep derdim yoktu

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kardes bu yazici murekkep tankli yazici degilmi? Bende hp vardi arizalandi cok memnundum, murekkep derdim yoktu
Orijinali kartuşlu hocam. Satıcı kendi kartuşlarını doldurabilir hale getirmiş. Fotoğraflara bakarsan kartuşlar delinmiş bilerek. Kartuş değiştirmemek için böyle yapıyorlar. Bittiğinde mürekkep alıp dolduruyorsun. Orijinal halini almanın çok bir mantığı yok zaten. Bu bütçede bu tarz almak daha mantıklı.

Son düzenleme:

A_TURAN_A

80+ Bronze
Uzun zamandır baktığım bir konuydu, tanklı yazıcı gibi çalışıyor uzun süre çıktı çıkarabiliyorsunuz ve maliyeti çok az oluyor. Ama bence böyle almaktansa 2.el kartuşu yazıcılar çok ucuza satılıyor kartuş pahalı diye, onları alıp bitmeyen kartuş kitini harici alıp delip siz de yapabilirsiniz çok daha uyguna gelmiş olur. Hatta yanına tank takılabilen kitler de var onlara da bakabilirsiniz.

BALLarDOES

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Ali bey
Uzun zamandır baktığım bir konuydu, tanklı yazıcı gibi çalışıyor uzun süre çıktı çıkarabiliyorsunuz ve maliyeti çok az oluyor. Ama bence böyle almaktansa 2.el kartuşu yazıcılar çok ucuza satılıyor kartuş pahalı diye, onları alıp bitmeyen kartuş kitini harici alıp delip siz de yapabilirsiniz çok daha uyguna gelmiş olur. Hatta yanına tank takılabilen kitler de var onlara da bakabilirsiniz.
Bizi yilllarca iyi dolandirmislar, kartus parasi ver ver hic bisey anlamazdik

A_TURAN_A

80+ Bronze
Bizi yilllarca iyi dolandirmislar, kartus parasi ver ver hic bisey anlamazdik
maalesef öyle :( ama artık çok ucuz yoldan yapılabiliyor. kartuş pahalı diye insanlar çok ucuza kartuşlu yazıcı koyuyor ilana 300 ,400 liraya ikinci el kartuşlu yazıcı alınıyor 300 liraya felan da kiti alıyorsunuz 700 liraya halledilmiş oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,220
Üyeler
147,506
Son üye
Ahmmmmettttt
Top Bottom