Arama sonuçları: *

1. E

HP X24IH monitör açılıp kapanıyor

Sanırım okuman ile ilgili sıkıntın var dostum. Yazıda da belirttiğim gibi Monitör "PC BAĞLI DEĞİLKEN DE" aynı sorunu yaşıyorum demişim. Lütfen daha dikkatli okuyun. Durumun driver ile alakalı olmadığı açık bence. Lütfen yorum yapmak için yapmayın. teşekkürler hocam
  2. E

Sizce hangi kombinaysonu almalıyım?

yo ciddili şekilde de değiştiriyor ekran kartım ısınmadığı için daha fazla performanslı çalışıyor. Ama maks 4,5 fps oynar onun dışında aynılar kardeşim. 1645463837 Aklı başında olan da bu sistemi almaz ama parçalar çok kalitesiz
  3. E

15K ya rtx3060'lı sistem bulunca bana da haber ver de bir posta daha alayım
  4. E

ben 25K'ya almadım zaten 17K parçaların kalitesi çok yüksek bro o yüzden çoğu asus strix ondan dolayı
  5. E

bence de PC ama şuan bendeki sistem ortalama bir sistem rtx 3060 ve r5 3600 o bile 25K fiyatlarına dayanmış. Xbox alıp bir de game pass ile keyfinize de bakabilirsiniz.
  6. E

Yardım Cyberpunk 2077'de aldığım FPS, sistemime göre normal mi?

ekran kartına göre gayet iyi bence ben de rtx 3060 var. yüksek ayarlarda 80-70 fps şehir içinde de 60-45 arası bir şey
  7. E

HP X24IH monitör açılıp kapanıyor

Ürün: Link 21 Aralık'ta aldım. İlk birkaç gün sorun yoktu. Ama sonrasında sabahları monitörü açtığımda açılıp açılıp kapanıyordu. HDMI kablosunu tak çıkar yapıyordum monitör kendine geliyordu. Dedim herhalde kablo ile ilgili yeni kablo aldım ve Display kablosu aldım. Ama sorun düzelmedi...
  8. E

Bu 2 Pc'den hangisi alınır?

16.000 fiyatı aslında stok vardı bitmiş mi hmen
  9. E

Bu 2 Pc'den hangisi alınır?

1. PC 2. Pc Birinde işlemci r5 3600 birinde r5 5600X birince 3 fanlı asus tuf serisi rtx 3060 var birisinde dual serisinden var hangisini almalıyım kararsızım yardımcı olursanız çok sevinirim. iyi forumlar 1637268098
Top Bottom