Neler Yeni

Sizce hangi kombinaysonu almalıyım?

EgemenN45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Egemen Özdemir
Asus Strix olması performansı değiştirmiyor hocam. Marka sevdalısı değilseniz mantıklı olanı yapıp 15k'ya alırsınız RTX 3060'lı sistemi.
yo ciddili şekilde de değiştiriyor ekran kartım ısınmadığı için daha fazla performanslı çalışıyor. Ama maks 4,5 fps oynar onun dışında aynılar kardeşim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aklı başında olan da bu sistemi almaz ama parçalar çok kalitesiz

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
yo ciddili şekilde de değiştiriyor ekran kartım ısınmadığı için daha fazla performanslı çalışıyor. Ama maks 4,5 fps oynar onun dışında aynılar kardeşim.
3070 VS 3060 yazın hocam youtube'a.bakalım aynı fiyata ne kadar performans arttırıcak. öyle araştırma yapmadım. sadece googleye RTX 3070 yazdım ve çıkan ilk sistemi koydum: https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...-nvme-m2-ssd-rtx3070-oyun-bilgisayari-p-37890

Aklı başında olan da bu sistemi almaz ama parçalar çok kalitesiz
İntelde parça kalitesi diye bir şey yok
Anakarta kalitesiz derseniz o sevdiğiniz asus yapabilirsiniz 300 TL daha verip.
Palit ekran kartı üreticileri arasında kaliteli ve F/P olan nacizane markalardan birisidir.
Crucial Ballistix'in çipleri kaliteli olduğu için 3600 MHZ hatta 3800 küsür MHZ CL 16 OC'leyip kullanabilirsiniz.
Netac NV2000 Dram-less olarak kaliteli sayılabilecek modellerden. Çok fazla parça takıntısı olan Netac N950E PRO yapıp Dramli versiyonunu alabilir.
Aquarius kasa hava akımı iyi, görüntüsü bakımından da hoş bir kasa.
PSU'su C4 denilen markalardan değil, ortalama PSU'lardan birisi.

kumarga

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
390
İsim
Alkan Köroğlu
bence de PC ama şuan bendeki sistem ortalama bir sistem rtx 3060
13 pro ve bilgisayar

ve r5 3600 o bile 25K fiyatlarına dayanmış. Xbox alıp bir de game pass ile keyfinize

3070 VS 3060 yazın hocam youtube'a.bakalım aynı fiyata ne kadar performans arttırıcak. öyle araştırma yapmadım. sadece googleye RTX 3070 yazdım ve çıkan ilk sistemi koydum: https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...-nvme-m2-ssd-rtx3070-oyun-bilgisayari-p-37890

İntelde parça kalitesi diye bir şey yok
Anakarta kalitesiz derseniz o sevdiğiniz asus yapabilirsiniz 300 TL daha verip.
Palit ekran kartı üreticileri arasında kaliteli ve F/P olan nacizane markalardan birisidir.
Crucial Ballistix'in çipleri kaliteli olduğu için 3600 MHZ hatta 3800 küsür MHZ CL 16 OC'leyip kullanabilirsiniz.
Netac NV2000 Dram-less olarak kaliteli sayılabilecek modellerden. Çok fazla parça takıntısı olan Netac N950E PRO yapıp Dramli versiyonunu alabilir.
Aquarius kasa hava akımı iyi, görüntüsü bakımından da hoş bir kasa.
PSU'su C4 denilen markalardan değil, ortalama PSU'lardan birisi.
bence konuyu okumadan yorum yapdınız

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Frecksloin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Egemen Çağlar
bence de PC ama şuan bendeki sistem ortalama bir sistem rtx 3060 ve r5 3600 o bile 25K fiyatlarına dayanmış. Xbox alıp bir de game pass ile keyfinize de bakabilirsiniz.
25k 3070 sistemler var knk

onerin için teşşekürler düşünücem
hocam 120 hz ekranı illa istiyorsanız 13 serisi hem uzun zaman götürür hem de keyifli kullanım sağlar fakat eğer oyun oynamayı daha çok seviyorsanız 15k telefona ayırıp, (iPhone fiyatlarını bilmediğim için söyledim) 20kyı pc almakta kullanırdım ben. ama eğer telefonu daha çok aktif kullanacaksanız arkadaşların dediği gibi 3060 sistem+ 20k telefon sizin yararınıza olacaktır

Musa Dinç

80+ Bronze
Arkadaşlar elimde 35 bin liraya yakın para var bununla kendime bir telefon yanındada oyun oynayabileceğim bir şey istiyorum sizce İphone 13 pro max+Xbox Series s mi alayım yoksa İphone 13 pro + 15 bin liraya sistemmi alayım? ( sistem önerilerinizi alabilirim)
Şimdi konsol severseni, series x ile iPhone 13 pro öneririm ama bende de 12 pro var hiç beğenmedim zaten aynı cacıklar o yüzden iPhone önermem Samsung Huawei tarzı telefonlar kat kat iyi.

AydNn

80+ Bronze
Asus Strix olması performansı değiştirmiyor hocam. Marka sevdalısı değilseniz mantıklı olanı yapıp 15k'ya alırsınız RTX 3060'lı sistemi.
Hahaha strix ne diye pahalı vramler kaliteli oc performansı yüksek rgb olduğu için mi pahalı sanıyorsun sen

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Tamam hocam siz alırsınız o sevdiceğiniz ASUS'u. ben 3070 ile hayatıma devam ederim.

25k mı ediyor soğutması iyi diye?
Yok bunlar asus fanboy. İlla daha iyi çıkması lazım asusun. 30k'ya 1650 alsalar bile asussa alınır mantığındalar onlar.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Tamam hocam siz alırsınız o sevdiceğiniz ASUS'u. ben 3070 ile hayatıma devam ederim.

Yok bunlar asus fanboy. İlla daha iyi çıkması lazım asusun. 30k'ya 1650 alsalar bile asussa alınır mantığındalar onlar.
Rog fanları acayip ya 14ten 3070 satıldı bi dünya ama 3060 Rog daha iyi

AydNn

80+ Bronze
25k mı ediyor soğutması iyi diye?
soğutma ile alakalı ne yazmışım ben oraya

gülüyorum size gerçekten hiç mi oc kapışamsı görmediniz aorus master Asus rog strix ve colorful kartlar görünüşünden dolayı pahalı değil siz gidin 3070 iledevam edin hayatınıza oc yaparak neredeyse 3070ti ile aynı tgp ye çıkabiliyor bu kartlar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,852
Üyeler
151,959
Son üye
Mazot Bağımlısı
Top Bottom