Arama sonuçları: *

1. önemsiznick

Xbox koluna kulaklıgı taktım ses kalıtesı arttı

Araştırma yaptım hocam biraz kasaya taktıgımda sesler ıyı ama cızırtı yapıyor anakarta taktıgımdada kulaklık degılde hoporler olarak algılıyor ve tam guc vermıyor 1715255115 Razer Thx Spatial adlı yazılımı indirip birazcık ayar çektim ve Kulaklığın tam performansıa ulaştım xbox kolunda takılı...
  2. önemsiznick

Xbox koluna kulaklıgı taktım ses kalıtesı arttı

Başlıkta Dediğim gibi xbox 9.nesil gamepadim var jack girisine kulaklıgımı taktım ve bassları arttı ses kalitesi arttı direk bilgisayara taktıgımda daha kotu performans alıyorum asus a520m-k ankartım var kulaklıgımda razer black shark v2x ve üst girisine taktıgımda anakartın cızırtı yapıyor...
  3. önemsiznick

Bu tür bi ilaç fazla kullanılmasında sorun olurmu intihar düşüncelerindeyim

(: az kaldı knk bırılerıyle konustum aileden ayrılıcam baska yerde istekli çalışmaya gidicem 1714834135 dovmuyolarkı benı aılem sadece ne bılım herseyımı alırlar hayatı zından ederler eve kapatırlsr fılan
  4. önemsiznick

istemediğim halde insaatta çalışmak gibi psikolojim bozuldu iyice
  5. önemsiznick

Antidepresan ilaçlarına reçetesiz ulasabilirmiyim

ben nasıl ulasabilirim acaba ve hangi ilaç
  6. önemsiznick

istemediğim seyler yapıyorum aile zoruyla 17 yasındayım
  7. önemsiznick

Antidepresan ilaçlarına reçetesiz ulasabilirmiyim

Reçetesiz Bir Şekilde Antidepresan İlaçları alabilirmiyim bulunabilirmi?
  8. önemsiznick

hayatımı duzeltmeyı denedım ama tekrardan aynı seyler yasanıyor malesef fıkrım degısmıcek
  9. önemsiznick

Bu tür bi ilaç fazla kullanılmasında bi sorun olurmu bi nevi intihar antidepresan ilaçlarına nasıl ulasabılırım psikolojim bozuldu artık yasamak istemiyorum evde bulabildigim bi ilaç bu var zarar verirmi dogal bisey galiba [URL unfurl="true"]https://ty.gl/p4blibt3xl[/URL] aileminde dikkatini...
  10. önemsiznick

Şöyle Bi projeksiyon buldum bakabilirmisiniz

Başlıktanda anlicağınız Üzere İnstagram üzerinden bi projeksiyon cihazı buldum fazla anlamıyorum yardımcı olabılırmısınız alıcak olan varsada onlarda ornek olursunuz...
  11. önemsiznick

İtopyadan alış veriş Yaptım yardımcı olurmusunuz

Monitör var sayılırmı
  12. önemsiznick

Kargoya 360 tl para verdim herhangi bi önlem almıyolarsa büyük bi eksik o kadar para alıyorlar
  13. önemsiznick

Bluetooth adaptör aldım

Tesekkur ederım hocam tekrardan
  14. önemsiznick

Bluetooth adaptör aldım

Hocam link koymayı unutmusum simdi koydum bi göz atarsanız beni mutlu edersiniz
  15. önemsiznick

Tesekkur ederım benı bılgılendırdıgınız ıcın bı arakadasım geldıgınde videoya al dedı yapmalımıyıö
  16. önemsiznick

Bluetooth adaptör aldım

Bluetooth adaptor aldım xbox 9.nesil kolda aldım yeterlimidir kullanmak için rahat oyun oynayabilirmiyim takılmadan https://www.itopya.com/tp-link-ub500-bluetooth-50-nano-usb-adaptor_u19683
  17. önemsiznick

umarım oyle olur tesekkur ederım
  18. önemsiznick

İ5 10400f için en uygun Ekran kartı önerisi?

şöyle bi site var tahmini değerler ama hemen hemen tutuyor bakıp kendınıze en ıyı ekran kartını bulabılırsınız https://pc-builds.com/tr/bottleneck-calculator/result/0YL185/1/general-tasks/1920x1080/
  19. önemsiznick

aynı anda aldım kurulumunu fılan yapacağım ondan dolayı biraz suphelendım
  20. önemsiznick

İtopyadan alışveriş Yaptım Ekipmanlarla Sistem tek sepette Hepsi aynı günmü gelir ayrı ayrımı gelir İşe gitmiyeceğim ona göre?
Top Bottom