Neler Yeni

Xbox koluna kulaklıgı taktım ses kalıtesı arttı

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
Başlıkta Dediğim gibi xbox 9.nesil gamepadim var jack girisine kulaklıgımı taktım ve bassları arttı ses kalitesi arttı direk bilgisayara taktıgımda daha kotu performans alıyorum asus a520m-k ankartım var kulaklıgımda razer black shark v2x ve üst girisine taktıgımda anakartın cızırtı yapıyor arkada yapmıyor ama arkadada az ses verıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaslar Xbox koluna taktıgımda aşırı bi performans artısı oluyor normal girise takıpda denedim az önce

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,148
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım
Başlıkta Dediğim gibi xbox 9.nesil gamepadim var jack girisine kulaklıgımı taktım ve bassları arttı ses kalitesi arttı direk bilgisayara taktıgımda daha kotu performans alıyorum asus a520m-k ankartım var kulaklıgımda razer black shark v2x ve üst girisine taktıgımda anakartın cızırtı yapıyor arkada yapmıyor ama arkadada az ses verıyor
Üst giriş dediğin kasanın soketidir, arka da anakartın jak soketi. Konu ilgimi çekti takipteyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üst giriş dediğin kasanın soketidir, arka da anakartın jak soketi. Konu ilgimi çekti takipteyim
Araştırma yaptım hocam biraz kasaya taktıgımda sesler ıyı ama cızırtı yapıyor anakarta taktıgımdada kulaklık degılde hoporler olarak algılıyor ve tam guc vermıyor

Razer Thx Spatial adlı yazılımı indirip birazcık ayar çektim ve Kulaklığın tam performansıa ulaştım xbox kolunda takılı kalıcak mikrofon varmı onuda öğrenmem lazım ses testı yapıp guncellıcem konuyu

Araştırma yaptım hocam biraz kasaya taktıgımda sesler ıyı ama cızırtı yapıyor anakarta taktıgımdada kulaklık degılde hoporler olarak algılıyor ve tam guc vermıyor

Razer Thx Spatial adlı yazılımı indirip birazcık ayar çektim ve Kulaklığın tam performansıa ulaştım xbox kolunda takılı kalıcak mikrofon varmı onuda öğrenmem lazım ses testı yapıp guncellıcem konuyu
Discord Üzerinde test yaptım insalara sordum ve mikrofon kalitesinde hiç bir sıkıntı olmadığını söylediler ama kendi sesimi kaydettiğimde küçük bi cızırtı oldugunu farkettım nvdia kullanan arkadaşlar nvdia brodcast ile halledebiliceklerini düşünüyorum amd kullanan arkadaşlar amd Noise Suppression İlede yapabilirler ama çok stabil çalıştığını soyleyemem veya ben ayar yapamadım bılemıyorum amd bazı konularda geliştirmesi lazım kendini

Son düzenleme:
Top Bottom