Arama sonuçları: *

1. A

Sekiroda Start playthrough 2 kayboldu

Sekiroda final boss olan Isshin i kestikten sonra skill ağacından bir skill açtım sonrasında ise oyunu resetliyemediğimi fark ettim napmam lazım
  2. A

Kargom Teslim edilmedi Ne anlama geliyor

Kargo geleceğini bildiğimden dolayı bütün gün evdeydim zil bile çalınmadı 1683228340 Bu durumda hala gelme ihtimali var dimi?
  3. A

Kargom Teslim edilmedi Ne anlama geliyor

Hocam selamın aleyküm arkadaşım için hediye olarak bir kolye almıştım fakat bugün baktığımda Dağıtıma çıkarıldıktan sonra kargo Testlim edilemedi diye bir bildirim geldi ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz.
  4. A

Mikrofonum çalışmıyor

Discordda 2 dk afk kalma uğruyla mikrofonu kapatmıştım Geldiğimde mikrofonumu okumasına rağmen sesim gitmiyordu Ses kaydedicisinden Baktığımda mikrofondan sadece cızırtı geliyordu bunu nasıl çözerim ?
  5. A

Instagram ekran kayması

hocam webe güncelleme getiriyolarmıki?
  6. A

Instagram ekran kayması

Hocam bir çözüm bulabildikmi
  7. A

Instagram ekran kayması

arkadaşlar Öncelikle Selamın Aleyküm instagramda oynadığım oyunların kliplerini paylaşmayı severim ondan dolayı instagrama webden giriyordum 2-3 gündür ekranım böyle mesajlardan yukarısını göremiyorum bunu nasıl düzeltirim bir bilgisi olan var ise yardımcı olabilirmi?
  8. A

Kulaklık Kablosu Dolandığı İçin Temassızlık Başladı

Görünen bir soyulma yok kabloda dediğim gibi düzeltmeye çalışırken bi ses geldi tık gibi bişey
  9. A

Kulaklık Kablosu Dolandığı İçin Temassızlık Başladı

Selamın aleyküm bu 2. yazışım Kulaklığımın kablosu sert olduğu için ve kablo dolandığı için onu çözmeye çalışırken kulaklığımın Mikrofonu ve mikrofon ışığı vede kendi Led i bir anda işlevini yitirdi bunu nasıl çözerim bilen varsa yardımcı olabilirmi ve çözülebilecek bir şey ise nasıl çözebilirim
  10. A

Kulaklığımda yaşadığım bir sorun var

Selamın aleyküm öncelikle abiler benim 2 yıldır kullandığım bi kulaklığım var kulaklığın kablosu çok sert ve birbirine dolaşıyor onu çözmeye çalışırken Kulaklığımın Ledi ve Mikrofonu işlevini yitirdi Bunun nedeni ne olabilir pek ekipmandan anlayan biri değilim Kablosu koptuğunu düşünüyorum peki...
Top Bottom