Neler Yeni

Kargom Teslim edilmedi Ne anlama geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
AlperC
Hocam selamın aleyküm arkadaşım için hediye olarak bir kolye almıştım fakat bugün baktığımda Dağıtıma çıkarıldıktan sonra kargo Testlim edilemedi diye bir bildirim geldi ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-05-04 222146.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-04 222146.png
    34.6 KB · Hit: 79
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
AlperC
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,546
İsim
ali
Kargo geleceğini bildiğimden dolayı bütün gün evdeydim zil bile çalınmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu durumda hala gelme ihtimali var dimi?
büyük ihtimal yarın tekrar dağıtıma çıkar için rahat olsun istiyosan canlı desteğe falan sor ya da kargo şirketini ara

Neo123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Abdulsamed Ekci
Geldik yoktunuz diyorlar yani şubeye geri göndermiştirler
Yarın tekrar dağıtıma çıkar
Çoğu insan bu düşüncede çünkü bunu yapanlar var ama ben kuryelik yaptım ve evine gidip katına çıkıp zilini çaldığım adam bana ertesi gün sen benim evime gelmedin yalan söylüyorsun ******** dedi bende elektrik ve su numarasını söyledim adamın kapısında yazan ve kontrol ettikten sonra onu şikayet etmemem için nerdeyse yalvardı ama ben şikayet etmedim 3 kuruşluk kargo için insanlara iftira atıyorlar ve bence kargoyu bir sorun olduğunda şubeden almak zor değil ben kendi kargomu gidip kendim alıyorum çünkü o insanların nr yaşadığını anlıyorum yaşamayan bilmez o zorluğu

TİTAN.

80+ Platinum
Çoğu insan bu düşüncede çünkü bunu yapanlar var ama ben kuryelik yaptım ve evine gidip katına çıkıp zilini çaldığım adam bana ertesi gün sen benim evime gelmedin yalan söylüyorsun ******** dedi bende elektrik ve su numarasını söyledim adamın kapısında yazan ve kontrol ettikten sonra onu şikayet etmemem için nerdeyse yalvardı ama ben şikayet etmedim 3 kuruşluk kargo için insanlara iftira atıyorlar ve bence kargoyu bir sorun olduğunda şubeden almak zor değil ben kendi kargomu gidip kendim alıyorum çünkü o insanların nr yaşadığını anlıyorum yaşamayan bilmez o zorluğu
Her kargocu bir değil çok tatlı insanlarada denk geldim çok cins insanlarada herkesi suçlamamak lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,458
Üyeler
152,060
Son üye
Yusuf Ls
Top Bottom