Neler Yeni

Yardım Ptt kargo eve uğramadı bile kargoyu teslim edilmedi işaretlemişler

Can...

80+ Platinum
Arkadaşlar ptt kargo kuryesi evime uğramadı bile ama kargoyu teslim edilemedi işaretlemişler ve teslik edilemedi kağıdı bıraktık demişler ve alakası bile yok çünkü kağıt bile yok ki kurye sokağa uğramadı nasıl saçma iş bu gibip şubeden alabiliyor muyum ürünü ePttAvm den kule soğutma almıştım işlemci için amazondan termal macun aldım ertesi gün geldi soğutucuyu ptt den bir gün önce sipariş ettim geldi teslim etmeye tenezzül etmediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar ptt kargo kuryesi evime uğramadı bile ama kargoyu teslim edilemedi işaretlemişler ve teslik edilemedi kağıdı bıraktık demişler ve alakası bile yok çünkü kağıt bile yok ki kurye sokağa uğramadı nasıl saçma iş bu gibip şubeden alabiliyor muyum ürünü ePttAvm den kule soğutma almıştım işlemci için amazondan termal macun aldım ertesi gün geldi soğutucuyu ptt den bir gün önce sipariş ettim geldi teslim etmeye tenezzül etmediler
Şubeye gitsem kargoyu alabilirmiyim boş muhabbet yapmaya gerek yok bunu deseneiz yeter aradım müşteri hizmetlerini wp hattı numarasını sms atcaklardi sözde atılan bişey olmadı

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Buradada böyle oluyor, tahmini teslim tarihini geçirdiklerinde teslim edilemedi olarak güncelliyorlar. Ama sonraki gün geliyordu benim.

Can...

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Buradada böyle oluyor, tahmini teslim tarihini geçirdiklerinde teslim edilemedi olarak güncelliyorlar. Ama sonraki gün geliyordu benim.
Yarın pazar hocam pazartesi gelmesinin bir anlamı yok çünkü Samsun'a gidiyorum üniversite için keşke Hepsiburada dan alsaydım aynı satıcının vardı ordada

Normalde dün gelmesi lazımdı

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yarın pazar hocam pazartesi gelmesinin bir anlamı yok çünkü Samsun'a gidiyorum üniversite için keşke Hepsiburada dan alsaydım aynı satıcının vardı ordada

Normalde dün gelmesi lazımdı
Anladım, şube uzak değilse bu gün şubeden alın isterseniz kapanmadan önce

Can...

80+ Platinum

Sakin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Tolga
Şikayet edin şubeyi başka türlü getirmiyorlar. Şubeden de alamıyorsunuz dağıtıcı torbasına girdiği için. PTT kargo çok sıkıntılı maalesef.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Can...

80+ Platinum
Anladım, o zaman sadece pazartesi günü alabilme şansınız var. Yarın yola mı çıkacaksınız?
Yok hocam salı cikcamda gelmesinin bir anlamı yok yani iade etcem kullanmadık tan sonra napcam ben soğutucuyu

Strelok

80+ Silver

Şubeye gitsem kargoyu alabilirmiyim boş muhabbet yapmaya gerek yok bunu deseneiz yeter aradım müşteri hizmetlerini wp hattı numarasını sms atcaklardi sözde atılan bişey olmadı
senin adına başkası gidip sana üniverste yurduna kargolayamıyor mu?

Can...

80+ Platinum

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Hocam konu dışı ama hangi bölümü okuyacaksınız merak ettim

Can...

80+ Platinum
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri