Neler Yeni

Aras kargo, kargoyu evime getirmiyor?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu zamana kadar 4 kez kitap alışverişi yaptım ve hepsinde de ya kargonuz şubemize ulaşmıştır 5 gün içinde almanız gerekiyor ya da kargoyu teslim almamanız nedeniyle teslim edilememiştir şubeden 3 gün içinde almanız gerekiyor gibi mesajlar geldi. Bu bir tek bende mi oluyor? Sürekli şubeye kargoyu almaya gitmekten bıktım, kargo ücreti de ödedim?

şahin doğan

80+ Platinum
Sizin taraflara kargo yoksa uğraşmak istemiyorlardır. köy benzeri bir yerde mi yaşıyorsunuz ?

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu
Bana Amazon'dan aldığım gönderide aynı şeyi yaptılar. 2 gün sonra da aradılar gelin alın duruyor diye.
Ben de evde 3 kişiydik kimse zili çalıp aramadı evde yoktunuz deyip gittiler dedim, ben gidip almayacağım ürünü dedim.
İsterseniz tekrar dağıtıma çıkartalım getirsinler dediler, yok dedim. Tepkimi koyup kapattım telefonu.
Maalesef aras-sürat gibi kargolar kaliteli hizmetleriyle ünlü kargolar değiller.

Talha_x23

80+ Silver
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana Amazon'dan aldığım gönderide aynı şeyi yaptılar. 2 gün sonra da aradılar gelin alın duruyor diye.
Ben de evde 3 kişiydik kimse zili çalıp aramadı evde yoktunuz deyip gittiler dedim, ben gidip almayacağım ürünü dedim.
İsterseniz tekrar dağıtıma çıkartalım getirsinler dediler, yok dedim. Tepkimi koyup kapattım telefonu.
Maalesef aras-sürat gibi kargolar kaliteli hizmetleriyle ünlü kargolar değiller.
Sizce aras kargonun destek hattına mail atsam ya da arasam bir faydası olur mu?

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Aldığınız yere, şikayet vara, kargonun ana merkezine önünüze gelen her yere yazın. Ürün iade olursa da satıcı o kargodan hoşnutsuz olur değişir.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,338
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
En iyisi kolay gelsin aga
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldığınız yere, şikayet vara, kargonun ana merkezine önünüze gelen her yere yazın. Ürün iade olursa da satıcı o kargodan hoşnutsuz olur değişir.
Babam şubeye gidip ağzına geler tüm şeyleri söyledi kavga etti sadece dedikleri şey istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz...

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,291
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
En iyisi kolay gelsin aga
Mesaj otomatik birleştirildi:

Babam şubeye gidip ağzına geler tüm şeyleri söyledi kavga etti sadece dedikleri şey istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz...
Alışveriş yapmayım önermeyeceksiniz bu kadar basit. Yapacak bir şey yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,911
Üyeler
140,725
Son üye
Kutayyy
Top Bottom