Arama sonuçları: *

1. shotpoter

ipad air 5 + çakma kalem vs ipad air 6 + apple pencil pro

Benim tabletim olan S9 FE+ 'ada bir bak derim, Android ekosistemi düsünürsen. Cizim vb için ben mennun kaldım.
  2. shotpoter

TFF ve beIN sports, bugün özel yazılımını ilk kez test edecek

Dostum istersen atayım istediğin ekran görüntüsünü. Şu an kampanya yok ama ligler açılmadan 180 x12 taksit şeklinde verdiler. Premier, Ligue 1 de var. Zamanında tek taksiti sanırsam 300 400 mü neydi. Maksadım adamları savunmak değil ama Yaptıkları şeyleri yapmadı demekte iftira atmak olur...
  3. shotpoter

Biz öyle aldık, 12 ay taksitli 180 tl, ilk basta nakit 2200 civarı cekti, ertesi gün taksitlendirdi. 1726919521 Bi ara reklam veriyordu ama doğrdur biz ligler açılmadan aldık ztn
  4. shotpoter

Yok abi biz aldık 12 taksit 180tl, Süperlig, Premier, Ligue 1 ve Sanırsam Bundesliga'da vardı.
  5. shotpoter

İndirim yaptılar. Aylık 400 500 lira civarından 150/180 e indi. (Tuttuğun Takım/ Bütün Takım Maçları) Tek kötü yanı 12 taksit,eskiden nispeten makul fiyata 1 Aylık alabiliyordun.
  6. shotpoter

Takım elbise için mağaza önerisi

İstanbulday'san 7 Ekime kadar Forum İstanbul'da Fırsat günleri var. 3-4K'ya Taş gibi Beymen Bussines(Çok Kaliteli bir Markadır.) takımlar var. Beymen harici Boyner markaları, Kiğıllı, Sarar gibi cesitli Ceket-Gömlek markaları var. Onun harici Levis gibi kotları ufacık önemsi defolarlarla...
  7. shotpoter

chemex-kettle-öğütücü

Chemex alma V60 Al. V60 Tadım noktalarını çok iyi çıkarıyor. Bakmam lazım ama ben Cami ve Seramiğini 1200 civarına almıştım.
  8. shotpoter

🟠AVRUPA OTOMOTİV DEVLERİ ZOR GÜNLER YAŞIYOR!

Aynen öyle Babamda 50 yıldır Araba kullanıyor hatta işimiz suanda da araba (Otopark) Çin arabasını kapımdan içeri sokmam diyor. Bence bu mesele hem malzeme hem de servis ile alakalı.
  9. shotpoter

Yardım Şimdi aile aracı değiştirmek vs 2 yıl sonra kendine araba aldırmak

Valla Yapan olmasın 3 ve Üzerini deneyimleyebildim,1 ve 2 için birsey demem doğru olmaz.
  10. shotpoter

Yardım Şimdi aile aracı değiştirmek vs 2 yıl sonra kendine araba aldırmak

Clioyu 3 ve üzeriyse harbi güzel. Ben mesela nedense Clio 3'ün Süspanyonlarına hastayım,Pamuk gibi.
  11. shotpoter

ANKET - En İyi Diş Macunu (Sensodyn⚔️Paradontax⚔️Colgate⚔️Signal)

Hiçbiri bence. Biz Eyüp Sabri Tuncer Kullanıyoruz, Misvaklı ve Aktif Karbon favorim.
  12. shotpoter

Yapıkredi Neden Taksit Sınırlaması Getirdi?

Ben coğu yerde 6 taksit görüyorum örnek veriririm. Asıl bizde Garanti Bonus var o hiç yapmıyor teknolojide maks 3 taksit. Zor bela Hepsiburada'da bulduk 6 taksit. 1726153173 Mesela...
  13. shotpoter

s9 fe+ mı yoksa s9 mu

Dediğiniz bence yanlıs. Bende A34 (120hz) ve S9 FE+ (90hz) var. 90 Hz hiçte kasıyor hissiyatı vermiyor, Yani çok çok önemsiz derecede, oda veriyor gibi. Bence 90 Hz gayet akıcı, tabii ki bu beklentilerinize göre değisir. Soruya gelecek olursak. Üniversitede Genel olarak kılıflı, Laptop tarzı bir...
  14. shotpoter

İse gireceğim fakat nasıl cv hazırlıcam

CV Hazırlama için araçlar var, Onları kullanabilirsin. Firma hangi banka ile anlasmalıysa.
  15. shotpoter

Üniversite için laptop şart mı

Ben son yılındayım her isimi masaüstü ile gördüm simdi tablet te ekledim, Güzel bir tablet bence ziyadesi ile is görür. (Bilgisayar Mühendisliği, Grafik Tasarım vs. hariç tab2ki.)
  16. shotpoter

Okulun ilk günü hangi parfüm sıkılmalı?

Bimin Mavi Sport Parfümü iyidir ya 😂 Simdi bunlardan sadece Eros Muadili denedim ben o derim ama Spor-Fresh ve Odunsu olan birtane sıkıp gidin bence.
  17. shotpoter

Kartta hangisini almalıyım?

Öğrenciysen Ben KuveytTürk'ü kullanabiliyorum önerebilirim. Neredeyse Sıfır Masraf ve hatrı sayılır kampanyalar yapıyor,YapıKredi ve PTT'de de Masrafsız para çekebiliyorsu.
  18. shotpoter

Gördüğünüz rüyayı yazın (bende yazdım)

Yeni Kasaydı Hocam bu hayra işaret :D
  19. shotpoter

Kötü rüyaları anlatma zaten geç gitsin. Allaha sükür araba istiyorduk gördüm bakalım nasip kısmet ne zaman olur belli olmaz :D
  20. shotpoter

En Sonuncusunu hatırlıyamadım ama en son hatırladığım Rüyada Yeni Kasa Nissan Qasqai sürüyordum.
Top Bottom