Arama sonuçları: *

1. M

Razer BlackWidow Elite Yellow Switch (US Layout) indirimde.

yapacak bir şey yok, stoksuz k70'e 2700 lira ve türkiye'de satılan bu klavyeye 2622 lira vermektense 1400'ü tercih ederim.
  2. M

Razer BlackWidow Elite Yellow Switch (US Layout) indirimde.

Amazon'da vergi depozitosu ve kargo dahil toplam 1400 lira ödedim bugün, bence corsair klavye stoğu bulumazken gayet worth. https://www.amazon.com/gp/product/B07K1VXCDR/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1
  3. M

Corsair klavyelerde stok sıkıntısı

Neden bilmiyorum ama 2020'nin başından beri uygun fiyatlı corsair klavye bulamıyorum. Aylarca stok bekledim, indirim bekledim gelmedi. Sizce bunun nedeni ne olabilir?
  4. M

Razer Blackwidow V3 vs K68 RED

ses konusu pek umrumda değil açıkçası. Teknik özelliklerden dolayı iki klavye arasında kaldım. K68 RED'i 860 liraya, Blackwidow V3'ü ise 1000 Liraya buldum. Sizce hangisinde karar kılmalıyım veya başka bir klavye mi tercih etmeliyim?
  5. M

Razer Blackwidow V3 alınır mı?

Clickly tactile kaliteli bir klavye bakıyordum denk geldim, cherry mx blue kadar da ses yapmıyor. Alınır mı?
  6. M

800-1500 TL Arası klavye önerisi

belki 100 bilemedin 150 lira üzerine çıkabilirim bütçenin. Normalde K70 düşünüyordum ama stok kalmamış. Önerileriniz?
  7. M

Corsair K60 LP Cherry MX Speed alınır mı?

özellikle cherry mx speed tercih ediyorum.
  8. M

Corsair K60 LP Cherry MX Speed alınır mı?

En son K70 sormuştum ama hem stok yok olanlar da çok uçuk, fakat K60 hoşuma gitti. Fiyatı 829TL. Sizce alınır mı? https://www.itopya.com/corsair-k60-pro-cherry-mx-low-profile-speed-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye/
  9. M

Ezan türkçe okutulmamalı mı?

türküz, türkçe konuşuyoruz. Ezan'dan bir şey anlamıyorum. nasıl farsça veya ingilizce okunuyorsa bizde de türkçe okunulmalı.
  10. M

Corsair Dark core pro SE ve MM1000 ikilisi alınır mı?

itopyada indirime denk geldim, alınır mı sizce?
  11. M

Corsair K70 Cherry MX Low profile speed alınır mı?

https://www.itopya.com/corsair-k70-cherry-mx-low-profile-speed-turkce-rgb-mekanik-gaming-klavye/ Kendisi 1600 lira, sizce indirim mi beklemeliyim veya üstüne para koyup apex 7 mi almalıyım?
  12. M

Yardım qp mağzası güvenilir mi?

itopyadan iyidir.
  13. M

Corsair MM1000 alınır mı?

Bakınırken denk geldim, kullandığım mouse Dark Core Pro SE, ve bu mousepad ile kablosuz şarj olabiliyormuş. Sizce alınır mı?
  14. M

Bu iki sistemden hangisi

istediğini tercih edebilirsin ama minik bir upgrade ile b550 yapmanı öneririm.
  15. M

TWİTCHTE İZLEDİĞİNİZ YAYINCILAR KİM?

gerçekleri konuşunca insanlara batıyor usta, yapacak bir şey yok :D
  16. M

katılıyorum, buna bot demeyeni sorgularım.
  17. M

jahrein toqtir purplebixi taylan yıldız adal eren aktan clumsykitty ali abe (moparism) zade videoyun sselss hasan abi torwak pqueen kemal Galiba en kabarık GBT Bende, bu kadar yayıncı takip ederken karar vermek çok çok zor ama ben kahreinciyim.
  18. M

700TL Bütçe ile Kulaklık Önerisi

HS60 Pro veya Void elite alabilirsin, zaten üstte arkadaş söylemiş. Biraz estetik zevkine kalmış.
  19. M

İnceleme Corsair Void Elite Wireless İncelemesi

İlk izlenim: İtopya'dan indirimden almıştım, 1.3k'dan 880'e düşmüştü, kulaklığa ihtiyacım olduğu için de alayım dedim. 5 gün içinde kargo geldi ve kutuyu açmaya başladım, ve hoşuma giden minik detaylar vardı Corsair'ın koyduğu. Mikrofon için minik bir pop filter ve kendisine özel micro usb bir...
Top Bottom