Arama sonuçları: *

1. K

🔥İndirim THE CREW 2 11 TL EPİC GAMES

ben girdim aldım konu sahibine çok teşekkürler çıtırlık arada kafa dağıtmaya girilir
  2. K

🔥İndirim Eyüp Sabri Sıvı Sabun 36₺🔥🔥

şu anda bende de 78 oldu anında bitmiş
  3. K

🔥İndirim Eyüp Sabri Sıvı Sabun 36₺🔥🔥

aldım bir tane denemelik eyw 1725800524 prime olman lazım
  4. K

Paribu Yeni Üyelere 500 TL Hediye!

Ben cektim konu sahibine çok tesekkurler
  5. K

sende de öyleyse haklı olabilirsin
  6. K

eğer başka kripto uygulamalarından para çekebiliyorsam komple kripto sekmesinin kapanması saça olur bu açık bulundu ise tabi benlik bir problem olduğunu düşünüyorum o yüzden
  7. K

akbank hesabıma kriptodan parayı sadece paribudan mı çekebiliyorum
  8. K

ama akbank uygulasında kripto kısmına giremiyorum paribuda sorun yok şu anlık 1725747703 paribu hesabı açman lazım kodu yazmayı unutma
  9. K

kişisel bilgilerin lazım kimliğini yanında tutup canlı görüşme yapıyorsun akbank müşteri temsilcisiyle
  10. K

her şeyi doğruladım eksik kalmadı şans oyunlarına girip eft yapabiliyorum ama kriptoya tıkladığım an hata yazıyor
  11. K

Akbank hesabını yeni açtım her şeyi yapabiliyorum ama kripto işlemlerine tıklayınca hata veriyor sebebini bilen var mı
  12. K

🔥İndirim Kioxia Exceria 500 GB M2 SSD 1199 TL

dram var mı hocam bunda
  13. K

❌İndirim Bitti! ALIEXPRESS RGB LED VERGİ DAHİL 196 TL 1 METRE

usb den olduğu için pc ye de bağlanabilir
  14. K

❌İndirim Bitti! ALIEXPRESS RGB LED VERGİ DAHİL 196 TL 1 METRE

199 tl ye türkiyede var zaten 3 mt https://www.hepsiburada.com/cata-ct-4566-tv-arkasi-ambiyans-rgb-led-seti-3-metre-pm-HBC000011XATF
  15. K

Amazon 450e 180TL İNDİRİM!

3 hesaptan elenildi
  16. K

🔥İndirim Samsung S22 17.899 TL 🔥🔥🔥

a55 in kasası bana daha ele oturan ve kaliteli geliyor s22 ve s21 in kasaları biraz daha elime hafif tutuş olarak elden kaçacak gibi geldi ama s22 bu fiyata alınır gibi
  17. K

ben 20k ve üstü paralara çıktıkça hatta çok düz mantık olacak ama android olunca Türkiye de Samsung derim eski telefonumda samsung ailemdeki ve akrabalarımdaki herkesin telefonları samsung ve apple belkide başka marka tecrübe etmediğimdendir bu düşüncem, ben 18k ya almıştım mayıs ayında
  18. K

Dostlar tartismaya gerek yok ekran parlakligi orta seviye 120hz bütün ayarlar fabrikasyon s23fe de 6 saat 40 dk ekran açık 12 saat 10 dk kapalı durumda %85 şarjım gitmiş durumda s23fe alınır şarj konusunda çok üzmez
  19. K

Yardım Logitech G735 Kulaklık sorunsalı [ Trendyol, Penta, Bolkur ]

şu zamana kadar tuketici hakem heyetine gitmemen hata max 5 gün beklerdim yerinde olsam
  20. K

Pc almam istiyorum yazdigim parcalar birbiriyle uyumlumudur alınabilir mi

Hocam önce sistem birleşenleri nasıl bunlar 40k diyorsunuz sonra 20k edeceğini söylüyor arkadaşlar bütçe 20k ya indi diyorsunuz başta neden 40k lık baktınız anlayamadım.
Top Bottom