Neler Yeni

🔥İndirim Samsung S22 17.899 TL 🔥🔥🔥

Keremingo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kerem Bekar
Dostlar tartismaya gerek yok ekran parlakligi orta seviye 120hz bütün ayarlar fabrikasyon s23fe de 6 saat 40 dk ekran açık 12 saat 10 dk kapalı durumda %85 şarjım gitmiş durumda s23fe alınır şarj konusunda çok üzmez

Birileri

80+
Dostlar tartismaya gerek yok ekran parlakligi orta seviye 120hz bütün ayarlar fabrikasyon s23fe de 6 saat 40 dk ekran açık 12 saat 10 dk kapalı durumda %85 şarjım gitmiş durumda s23fe alınır şarj konusunda çok üzmez
20 bine Honor200 daha mantıklı gibi

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
İsim
Fırat divitci

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Lost Cuk

YazılımKafa

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet ismet
S22 çok iyi bir telefon kuzenim alacak

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Video fps değeri 24 diyor hocam doğrumudur ? Video çekerken göze takılmasını istemem
Sadece 8K görüntü kalitesinde 24 FPS. Ön ve arka tarafta 4K görüntü kalitesinde 60 FPS video kaydı yapabiliyor.

Keremingo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kerem Bekar
20 bine Honor200 daha mantıklı gibi
ben 20k ve üstü paralara çıktıkça hatta çok düz mantık olacak ama android olunca Türkiye de Samsung derim eski telefonumda samsung ailemdeki ve akrabalarımdaki herkesin telefonları samsung ve apple belkide başka marka tecrübe etmediğimdendir bu düşüncem, ben 18k ya almıştım mayıs ayında

Ysfgms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yusuf Gümüş

YazılımKafa

80+ Silver
ben 20k ve üstü paralara çıktıkça hatta çok düz mantık olacak ama android olunca Türkiye de Samsung derim eski telefonumda samsung ailemdeki ve akrabalarımdaki herkesin telefonları samsung ve apple belkide başka marka tecrübe etmediğimdendir bu düşüncem, ben 18k ya almıştım mayıs ayında
Bende. Samsung pahalı duruyor ama kalitesini seviyorum. Fiyatını hakediyor. Tabi giriş segment hariç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

a55 yerine alınır mı sizce? telefonun küçük olması beni cezbediyor. Bu fiyatlara daha iyisi yok sanırım.
Alınır. Bu fiyata samsung için daha iyisi yok. Çinlilerde teknik olarak daha iyi olanlar vardır

Keremingo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kerem Bekar
a55 yerine alınır mı sizce? telefonun küçük olması beni cezbediyor. Bu fiyatlara daha iyisi yok sanırım.
a55 in kasası bana daha ele oturan ve kaliteli geliyor s22 ve s21 in kasaları biraz daha elime hafif tutuş olarak elden kaçacak gibi geldi ama s22 bu fiyata alınır gibi

şahin doğan

80+ Platinum
Kötü mü? Neresi kötü kanka? FE serisinin bataryaları kötü falan değil o cihazların olayı zaten batarya ve uyguna performans. Malzeme kalitesi ve kameradan kısılıyor. FE serisi bir cihazda kötü batarya göremezsin. S22 ise 5 saat ekran süresi falan anca veriyor 120Hz de.
Güldürme. O 3 cihaz batarya için alınacak en son cihazlar. 3 cihazında batarya performansı kötü ve birbirine yakın.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
OZAN TANKUŞ
Arkadaşlar. Eğer alacak olursa şunu belirtmek isterim. Batarya süresi s21den bir tık daha fazla. Ama bir tık..... Yakınıma aldırdım ama aldırmaz olaydım. Sadece fotoğraf kalitesi olarak işlemesi bir tık farklı. Onun haricinde performansları hemen hemen aynı ve cihazlar Gevur bir şeyi gibi yanıyor. Ufak kasa olduğu için çok çabuk ısınıyor Thermal throttle (ısınmadan dolayı yavaşlama kasma donma) yapıyor. Çoğu kişi farketmez ama hele ki bu yaz aylarında 3-4 tane fotoğraf çektikten sonra 5. de telefon HDR işlemesini inanılmaz yavaş yapıyor. Bendeki S21 model olarak eski ama işimi fazlasıyla görüyor. Galeride fotoğrafı işlemesi için 40 saniye beklediğimi biliyorum ısındığından dolayı. Cİhazda sadece GPS açıktı ve parlaklık otomatik düzeylerinde (yüksek ihtimal full parlaklıkta çekim yaptı ve sıcaklığa etki yaptı).. O gün bu gündür parlaklık kısıkta çekiyorum. Aldığım günden beri hiç ısınmadan dolayı OLED yanığı başıma gelmemişti ama instagramda bazen başıma geliyor. Serinde veya sıcakta farketmiyor. 5-6 dk sonra ekranda ufak bir iz çıkıyor ama telefonu kapatıp 10-20 saniye bekledikten sonra sorun gidiyor. İzler kalmıyor. Benim telefonu işimden dolayı Sabah 7 de şarjdan çekince Maksimum öğlen 2-3 gibi şarja takmam gerekiyor.Yoksa istanbul kocaeli arası yoldayken illa kapanıyor. Kamera instagram Whatsapp vs kullanımı yok. Sadece çağrı kullanmak için kullanıyorum. Pilleri ufak. Cihaz da ufak. Isınıyor. Ben yakınıma tavsiye ettim ama kimseye tavsiye etmiyorum. Cihaz çok güçlü. Her yere deyim yerindeyse şak şak anında giriyorsun gecikmesiz olarak. İnstagram , Facebook , Whatsapp vs bekletmeden açılıyor. Çok hızlı olduğu için cihaz anında ısınıyor :D S21= S22 Bence..

Top Bottom