Arama sonuçları: *

1. U

Play storeden app store geçiş

Teşekkür ederim bilgi için oyun içi aldığım şeyleri geçirebiliyorum hesaba giriş yapınca ama play storeden X bir oyunu 100 TL'ye almışsam ama bunu geçiremiyorum anladığım kadarıyla teşekkür ediyorum saolun
  2. U

Play storeden app store geçiş

Merhaba. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Google üzerinde arama yaptım ama yeterli bir veriye maalesef ulaşamadım o yüzden sizlerden destek talep ediyorum. Ben yıllardır android telefon kullanıyorum ve play store de bir çok oyuna parasal anlamda yatırım yapmış durumdayım merak...
  3. U

Yardım Ekran kartı markaları ve display port girişi ( yardım gerekiyor gerçekten)

Merhabalar Ben Asus VG248QG monitör satın aldım ve kendi bilgisizliğim ve sistemimin çok eski olmasından ötürü 165 hz desteğini bir türlü alamadım. Bununla birlikte ekran kartımın display port özelliği olmadığını ve eski olduğunu anladığımda yeni bir ekran kartı bakmaya başladım. Şu anda...
  4. U

Leptop öneri yardımı.

Merhaba herkese iyi akşamlar diliyorum. Öncelikle aktif forum kullanan biri değilim yanlış yaptıysam özür dilerim. Ben dayım için leptop satın alacağım fiyat aralığı 5000-8000 TL arası. Kendisi sadece film izleme youtube de gezinme yapıyor yani oyun oynamıyor. Ben araştırmalarımı uhd veya daha...
  5. U

Gate.io Coin alım satım

Lakin belirttiğim miktar ile satılan arasında çok uçuk bir rakam var. Peki alım da niye böyle oldu acaba ? bilmiyorum resime erişebildiniz mi ama alım yaparken de 15 bin eksik alıyor 65 bin alıyor. Ve geri kalana da usd alıyor böyle bir emir vermediğim için ben çözemedim bu durumu burada ki...
  6. U

Gate.io Coin alım satım

Merhabalar ben bu coin alım satım işine yeni girdim. Bir coine de belli bir miktarda yatırım yaptım lakin dün gece alım satım yapmak istedim. Ama şu durum ile karşılaştım maalesef bilgim olmadığı içinde çözüme ulaşamadım buradan bilen ve bana yardımcı olabilecek kişilere şimdiden minnetarım. Ben...
Top Bottom