Neler Yeni

Play storeden app store geçiş

UMKA1881

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tolga adal
Merhaba.
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
Google üzerinde arama yaptım ama yeterli bir veriye maalesef ulaşamadım o yüzden sizlerden destek talep ediyorum.
Ben yıllardır android telefon kullanıyorum ve play store de bir çok oyuna parasal anlamda yatırım yapmış durumdayım merak ettiğim şey bu oynadığım ve yatırım yaptığım oyunları app storeden de erişebilirmiyim.
Örnek vermem gerekirse arena of valor,PUBG,world war 2 gibi hem online hem offline oyunlarda satın alımlar yaptım lvller kastım karakter vs geliştirdim samsungdan iphone geçersem bu hesaplarımı bir veri,lvl,para kaybı yaşamadan taşıyabilirmiyim?
Eğer taşıyabilirsem nasıl yapabilirim öğretici bir kaynak vs atarsanız da teşekkür ederim.
Verdiğim zahmetten ötürü de kusura bakamyınız iyi forumlar.

şahin doğan

80+ Platinum
Google Play üzerinden aldığın oyunlar vs AppStore'a geçmiyor ama örnek olarak PUBG hesabını girdiğinde içindekiler duruyor.

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Arda Can Demirbaş
Hocam ios cihazınızı yanınıza alın ve oyun için satın alım yaptığınız tüm oyunların hesaplarını yeni cihazınızda açın. Oyun içi satın alımlarınız hesaplarınız ile aktarılır. Fakat satın aldıpınız oyunları bilemiyorum belki play storedan iade edip app storedan tekrar alabilirsiniz.

UMKA1881

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tolga adal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim bilgi için oyun içi aldığım şeyleri geçirebiliyorum hesaba giriş yapınca ama play storeden X bir oyunu 100 TL'ye almışsam ama bunu geçiremiyorum anladığım kadarıyla teşekkür ediyorum saolun

Top Bottom