Arama sonuçları: *

1. P

RTX 4070 TI Super için gerekli PSU önerisi ve sistem yeterliliği

Selamlar, başlıktaki karta dair birkaç sorum var. Geçtiğimiz günlerde Asus 4070 Ti Super 16 GB proart ekran kartı satın aldım. Bilgisayarıma henüz yerleştirmedim çünkü PSU'mun yeteceğini düşünmüyorum(FSP Hyper 650W). Bu kart için hangi model PSU önerirsiniz? İşlemcim Ryzen 7 5800x, darboğaz...
  2. P

Yardım Anakart Arka Plaka ve İşlemci Fan Yuvası Eksik Geldi

Umarım sorun olmaz, konu hakkında tecrübe/bilgisi olanlar mesaj göndermeye devam edebilirler.
  3. P

PC Parçaları

Ayrıca uygun fiyatlı bir kulaklık öneriniz var mıdır? @Gizemss
  4. P

PC Parçaları

SSD mi kronik sorunlu?
  5. P

PC Parçaları

Merhabalar bir sistem topladım da performansı nasıl olur ve fiyat olarak nasıl sizce? İşlemci: Amd Ryzen 5 2600 3.4 Ghz = 1037tl Ekran kartı: Msi GeForce Rtx 2060 xs oc 6GB DDR6 = 3073tl Anakart: Msi b450m gaming plus = 799tl Ram: Corsair vengance pro 2x8gb 3200 mHz = 873tl Psu: Fsp Hyper...
  6. P

Arka plakayı da yollayacak takmak zor mudur? @Emirhandkee
  7. P

Evet evet, eksiksizdi. İlk açtığımda dikkatli bakmamışım. Kutunun yuvarlak bandı ve statik poşetin bandı da açılmamıştı.
  8. P

Merhabalar, Msi B450M Gaming Plus marka bir anakart sipariş etmiştim, bilgisayarın parçaları geldi bugün kurma işlemine başladık. İşlemciyi takarken bir baktık ki işlemci fanının yuvası yok. Ardından anakartın arkasını çevirince siyah plakanın da olmadığını fark ettik. Satıcı ile iletişime...
Top Bottom