Neler Yeni

Yardım Anakart Arka Plaka ve İşlemci Fan Yuvası Eksik Geldi

perseus12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alper Tan
Merhabalar,

Msi B450M Gaming Plus marka bir anakart sipariş etmiştim, bilgisayarın parçaları geldi bugün kurma işlemine başladık. İşlemciyi takarken bir baktık ki işlemci fanının yuvası yok. Ardından anakartın arkasını çevirince siyah plakanın da olmadığını fark ettik. Satıcı ile iletişime geçtik, eksik parçaları göndereceğini söyledi. Eksik parçalar geldiğinde takmak sorun olur mu? Zor mudur? Bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi günler.
Plaka:
bf-survivor-cpu-backplate.jpg

Fan Yuvası:
Ekran Alıntısı.PNG

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Merhabalar,

MSI B450M Gaming Plus marka bir anakart sipariş etmiştim, bilgisayarın parçaları geldi bugün kurma işlemine başladık. İşlemciyi takarken bir baktık ki işlemci fanının yuvası yok. Ardından anakartın arkasını çevirince siyah plakanın da olmadığını fark ettik. Satıcı ile iletişime geçtik, eksik parçaları göndereceğini söyledi. Eksik parçalar geldiğinde takmak sorun olur mu? Zor mudur? Bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi günler.
Plaka:
Alıntıyı görüntüle

Fan Yuvası:
Alıntıyı görüntüle
Anakartı aldığında kutu içeriği tam mıydı?
Yani statik poşet vs, her şey eksiksiz miydi?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arka plaka yoksa işlemci fanı yerine tam oturmaz hem çok ısınır hemde düşebilir ekran kartına zarar verebilir.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

perseus12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alper Tan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Umarım sorun olmaz, konu hakkında tecrübe/bilgisi olanlar mesaj göndermeye devam edebilirler.

Top Bottom