Arama sonuçları: *

1. Maraed

Mastürbasyon sıklığı nasıl olmalı?

31 ciler gelmesin diye ciddi yazam dedim
  2. Maraed

Mastürbasyon sıklığı nasıl olmalı?

Merhabalar ben emir şu anda 15 yaşındayım.Etraftan mastrubasyon ile ilgili korkutucu şeyler duyuyorum yaklaşık 1 sene oldu masturbasyonu bırakalı fakat 1 sene öncesine kadar yani 12 yaşımın ağustosundan 13 yaşımın ekimi aralığınada çok sıklıkla yaptığım birşeydi masturbasyon yani şöyle...
  3. Maraed

Pc formatlanıyor elektrik kapanırsa ne olur

Arkadaşlar şu anda pc formatlanıyor ve içimde elektrik giderse ne olur gibi bir korku var ne olur?
  4. Maraed

ASUS 27" VG279QM IPS 280Hz G-SYNC Gaming Monitör 1ms Almayı düşünüyorum

bende 2 tane 144 var şu anda birini satıp almayı dşünüyorum
  5. Maraed

ASUS 27" VG279QM IPS 280Hz G-SYNC Gaming Monitör 1ms Almayı düşünüyorum

Merhaba ASUS 27" VG279QM IPS 280Hz G-SYNC Gaming Monitör 1ms bu özelliklerde bir monitor almayı planlıyorum sizce iyi mi? alınır mı? şu anda herpsi buradada 3200 tl civarı.
  6. Maraed

VALORANT TAKIM ARKADAŞI (TAKIM ARIYORUM) ALTIN RANKINDA

Merhabalar ben valorantta altın 2 yim benle çoğunlukla gierebilecek 4 kişi arıyorum ilgilenen varsa dc:Mamadox#3101 eklerseniz oynarız
  7. Maraed

2 ekran bağlasam performans düşüklüğü olurmu?

Merhaba benim rtx 3070 im var iki monitor bağlasam performans düşüklüğü yaşarmıyım 1 monitor 280 hz bir monitor 144 hz 144 ü75 de de kullanabilirim.
  8. Maraed

Valorant mı csgo mu? emin olamadım

hesabım seçkin rankım lem bi kere oynadım valorant bay basit geldi bende sarıyımmı sarmıyımmı sizlerin fikrini almak isteim
  9. Maraed

Valorant mı csgo mu? emin olamadım

Merhabalar ben valoranta başlama gibi bir fikre tutundum valorant da 5 ping alıyorum cs de 60 valoranta hilesiz oynuyorum cs de hileden geçilmiyor sizce vcaloranta başlasam gelişmem zor olurmu o kadar herkes gelişmişken iyi yerlere gelme şansım varmı sizce hangisine sarayım.
  10. Maraed

Fivem ekip topluyorum lspd rolu için

olumsuz ben ekip topluyorum
  11. Maraed

Fivem ekip topluyorum lspd rolu için

Merhabalar fivemde lspd ekibi açmayı düşünüyorum +16 400 saat üstü olursa iyi olur dc Yigod bugibi#8451 beklerim
  12. Maraed

CHEAT ENGİNE GÜVENİLİRMİ

Merhaba euro truck için cheat engine indireceğişm fakat gğvenilirmi emin olamadım.
  13. Maraed

Logitech g29 ps4 pc ye uyumlu mu??

Merhabalar ben logitech g29 model direksiyonun ps4 uyumlusunu almışım pc de çalışırmı? Bir yerde duymuştum
  14. Maraed

Clownfish ses değiştirme programı crash yiyor açılımyor,

reis halletim virüs koruma izin vermşyormu:D 1616062968 evet fivemde de kullanıyordumda halletim virüs koruma izin vermiyormuş değişiklik yapmasına
  15. Maraed

ben discorda kullanmak için kullanıyordumda bozuldu 64 bit kurdum 2 kere bide 32 kuruyum dedim 32 inmedi zaten.
  16. Maraed

oraya yazdım :D bunu denediğimi
  17. Maraed

Merhabalar, Ben clownfish voice changer kullanıyordum düne kadar hiç bir sıkıntı yoktu sabah bi uyandım açılmıyor 3 kere sildim indirdim düzelmedi bende belki bilen vardır diye buraya yazıyorum.
  18. Maraed

Ryzen 7 5800X ve RTX 3070 Darboğaz Yapar mı?

ben tam darboğaz vs anlamıyorumda çok saolun :D
  19. Maraed

Ryzen 7 5800X ve RTX 3070 Darboğaz Yapar mı?

çok soalun 1615287823 en yüksek 1 k 8 mxaa
Top Bottom