Neler Yeni

Mastürbasyon sıklığı nasıl olmalı?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Atyxah

80+ Silver

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,260
İsim
Mert Can Ergün

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Ya mesela evde değilsin sabah bir yere gitmen gerekiyor erkenden bi uyanıon ağğğhhhhh
O zaman değişir iş. Bu yüzden gecelik kalacağım yerlerde kıyafet götürüyorum. Sağım solum belli olmuyor.

Bieshala

80+ Bronze
Merhabalar ben emir şu anda 15 yaşındayım.Etraftan mastrubasyon ile ilgili korkutucu şeyler duyuyorum yaklaşık 1 sene oldu masturbasyonu bırakalı fakat 1 sene öncesine kadar yani 12 yaşımın ağustosundan 13 yaşımın ekimi aralığınada çok sıklıkla yaptığım birşeydi masturbasyon yani şöyle söyliyim başta 1 haftada bir oldu bi ara tam en kötğ dönemdeydim full bilgisayar oynuyordum odama kapanmıştım 2 günde 1 e kadar çıkmıştı sonra 13 yaşımın haziranlarında yavaş yavaş yazın gelmesiyle yeni hobiler edinmiştim o yüzden azalmıştı 2 haftada 1 falan oluyordu yalnız kaldığımda.Merak ettiğim şey bi ara bu kadar fazla masturbasyon yapmam bana zarar vermişmidir? veya aklında benim o dönemde çok soru oluyordu maaturbasyonla ilgili sorular olanlar bu konuda tartışsın ve olması gereken masturbasyon sıklığı nedir?
İslam Dininde İnsanın Kendisini Eli İle Boşaltması Günah Ve Haramdır . Ancak Artık Dayanamıyorsanız Zinaya Kadar Gideceksiniz Kendinizi Eliniz İle 1 Defaya Mahsus Olarak Boşaltmanız'Da Sakınca Yoktur. Bunu Neden Yazdım Eğer Müslüman İsen Her Yapmak İstediğinde Bunun Dinimizde Haram Ve Günah Olduğu Aklına Gelsin Ve Kendini Frenle.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom