Arama sonuçları: *

1. Y

22-27K TL arası laptop önerisi.(4050 ilk tercihimdir)

Arkadaşım 22 27K tl arası bir laptop almak istiyor. Bu fiyat aralığında güzel bir laptop önerisi yapabilir misiniz?
  2. Y

Çözüldü✓ Ön sipariş s9 ultra ne zaman gelir

evet şimdi baktım 4ağustostan sonra sevk edilmeye başlayacak diyor.Söylediğin için teşekkürler çok dikkatli bakmamışım
  3. Y

Çözüldü✓ Ön sipariş s9 ultra ne zaman gelir

Ön siparişten bugün samsung s9 ultra 1tb+klavyeli kılıf aldım ne zaman geleceğiyle ilgili bir şey yazmıyor sizce ne zamana gelir
  4. Y

Sınırsız bütçe laptop önerisi

Almanyadan alacağım ürünü bütçem sınırsız alabileceğim en iyi modeli almak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Mac düşünmüyorum Ve laptoplarda ısınma konusunda tedirginim ısınma problemi olmayan bir laptop önerirseniz sevinirim. Ekran boyutu fark etmez ama büyük olursa iyi olur ama...
  5. Y

Yatılı lise öğrencisi laptop mu almalı tablet mi

Bunu sormamdaki şey evde zaten bir masaüstü bilgisayarımın olması ve her cuma eve dönüyorum pazar akşamdan geri gidiyorum okula böyle bir durum olmasına rağmen yinede mi laptop alayım? 1689966778 Evdeki pcnin de güçlü olduğunu düşünüyorum 3090 vardı
  6. Y

Yatılı lise öğrencisi laptop mu almalı tablet mi

MacBook veya ipad almak istiyorum. oyun için falan değil zaten oyun için olsaydı macbook düşünmezdim dersler için düşünüyorum genel kullanım film dizi vb Lise öğrencisi olarak mac mi almalıyım ipad mi? İpad olarak düşündüğüm model ipad pro 12.9 mac için yeni macbook air yada macbook pro ama onda...
Top Bottom