Neler Yeni

Yatılı lise öğrencisi laptop mu almalı tablet mi

yigit13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit Kılıç
MacBook veya ipad almak istiyorum.
oyun için falan değil zaten oyun için olsaydı macbook düşünmezdim dersler için düşünüyorum genel kullanım film dizi vb
Lise öğrencisi olarak mac mi almalıyım ipad mi?
İpad olarak düşündüğüm model ipad pro 12.9
mac için yeni macbook air yada macbook pro ama onda şuan kararsızım

Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Yusuf Özbaş
Bilgisayarın yeri ayrı o yüzden macbook tavsiye ederim ipad üzerinde yaptığın her şeyi macbookta da yaparsın

yigit13

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit Kılıç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarın yeri ayrı o yüzden macbook tavsiye ederim ipad üzerinde yaptığın her şeyi macbookta da yaparsın
Bunu sormamdaki şey evde zaten bir masaüstü bilgisayarımın olması ve her cuma eve dönüyorum pazar akşamdan geri gidiyorum okula böyle bir durum olmasına rağmen yinede mi laptop alayım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu sormamdaki şey evde zaten bir masaüstü bilgisayarımın olması ve her cuma eve dönüyorum pazar akşamdan geri gidiyorum okula böyle bir durum olmasına rağmen yinede mi laptop alayım?
Evdeki pcnin de güçlü olduğunu düşünüyorum 3090 vardı

an0maLYYY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Çağatay Yılmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evdeki pcnin de güçlü olduğunu düşünüyorum 3090 vardı
eğer fiyat farkını hesaba katmıyosan macbbok tabii ki. bilgisayarı tabletle karşılaştırman bile yanlış. tablet telefonun büyük hali sadece daha fazlası değil.

şahin doğan

80+ Platinum
Bu durumda iPad daha mantıklı olur gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,097
Üyeler
152,179
Son üye
isimsizkullanıcı35
Top Bottom