Arama sonuçları: *

1. S

Modemde hem 5 ghz,hemde 2.4 ghz'i kapattım.İnternet yok

Wifi tuşu var mı modemde ona bas bide 1712643389 Modemden resetlersen düzelir dostum reset tuşu oluyor bazılarında, bazılarında da reset yazan uerin altında delik oluyor. Oraya bi iğne sokup butonu hissedersin zaten tık eder. Bi 10 saniye basılı tut butona. Modemin ışıklar falan sönüp yanar...
  2. S

Modemde hem 5 ghz,hemde 2.4 ghz'i kapattım.İnternet yok

Kabloyla bağlama imkanın yoksa modemin üstünde reset yazan yere bi iğne sokup 10 saniye kadar bekle modemin resetlenir 😂
  3. S

AOC G2490VXA Marka ve model 1 günlük monitör Ghosting Sorunu ve Garanti Kapsamı

25.01.2021 Tarihine AOC 23.8" 144Hz 1ms (Display+HDMI) FreeSync Full HD Gaming Monitör Linkteki monitörü satın aldım. Ve elimeki diğer monitörle karşılaştırarak bir ghosting testi gerçekleştirdim ve sonuç bu şekilde. Oyun vs oynanmıyor. Bu durum garanti kapsamına girer mi? A101 in iade durumları...
  4. S

AM4 İşlemci Yuvalarından 1 Tanesi Kırıldı. Tamiri Mümkün Müdür ve Güvenilir Bir Yer Var Mıdır?

Durum şöyle bir kaç gün ne olduğunu çözemeyip yabancı forumlarda bu konuyla ilgili bir şey gördüm ve aldım elim tornavidayı soketin üzerindeki kapağı açtım ama o kapak yani işlemciyi taktığımız plastik yer o kadar hassaski bazı yerleri tabi hasar aldı ama sorun yaratmadı geri taktığımda. Soketin...
  5. S

AM4 İşlemci Yuvalarından 1 Tanesi Kırıldı. Tamiri Mümkün Müdür ve Güvenilir Bir Yer Var Mıdır?

Evet işlemci pinlerinin eğikliği ve benim eşekliğimden kaynaklı b450 tomahawk max anakartın am4 soketinde bulunan pin yuvalarından1 tanesi kırıldı ve anakartın B Ram slotları çalışmıyor. Daha bu konuda tecrübe yaşayan var mıdır? Tamiri mümkün müdür? Teşekkürler.
  6. S

MSI B450 Tomahawk Max, 3500'den 3600'e geçince 2 RAM slotu çalışmıyor

Teşekkür ederim yardımınız için
  7. S

MSI B450 Tomahawk Max, 3500'den 3600'e geçince 2 RAM slotu çalışmıyor

Konuyu şöyle özetleyeyim, 10 gün önce MSI TOMAHAWK MAX B450 Anakart aldım. İşlemcim RYZEN 5 3500, 1 Adet XPG GAMMİX D30 3200 MHZ 8 GB RAM, 1 ADET HYPERX FURY 3200 MHZ 8 GB RAM VE ASUS ROG STRİX RTX 2070 SUPER ekran kartım vardı. Ramlerimi 2 ve 4. slotlara takarak dual channel olarak...
Top Bottom