Arama sonuçları: *

1. A

Topladığım sistem olmuşmu

Oyun ve muhasebe %80 oyun
  2. A

Rx 7800 xt vs 6900 xt

4070 s mi bu mu peki 1719170637 Gre eki ne oluyor xt den ayıran ne veya düz olandan ve hangisini alim 7900 gre mi 4070 s mi fiyatı baya bi aşıyor ama 1719170700 7900 gre önerilmis neden bunu almalıyım peki hangisi daha iyidir ve 3 fanlı bir şey arıyorum o kadar para veriyorum e birazda görüntü...
  3. A

Rx 7800 xt vs 6900 xt

Komikmi soru soruyorum ne alim diye
  4. A

Ya soruyorum iste ne eksik ne fazla
  5. A

Rx 7800 xt vs 6900 xt

Bu fiyat bandında malesef yok bulabilirsem onu düşüneyim o zaman teşekkürler
  6. A

Şöyle bir sistem topladım almayı düşünüyorum indir veya tukselt dediginiz bir şey varmı bakabilirmisiniz ekran kartını hala karar veremedim ama muhtemelen bu ANAKART İŞLEMCİ RAM EKRAN KARTI SSD SIVI SOĞUTMA KASA KASANIN FANLARI (X4) PSU KULAKLIK KLAVYE MOUSE MONİTÖR
  7. A

Rx 7800 xt vs 6900 xt

Hangi kart alınır veya o fiyata ne almalıyım 22 bin tl bütçe var 3080 veya 4060 ti gördüm ama karar veremiyorum hangi kartı alsam
  8. A

Yardım PC için Wirless kablosuz kulaklık önerisi

Bildiginix bir model varmı ort. Bütçe 5k kulak içi olmayacaktır şekilde olsun teşekkürler
  9. A

Yardım Lianli 011 mini 140 mm fan sigaramı

Teşekkürler
  10. A

Yardım Lianli 011 mini 140 mm fan sigaramı

Bu kasaya 140 mm uni sl fan sigaramı KASA BU https://www.akakce.com/bilgisayar-kasasi/en-ucuz-lian-li-o11-dynamic-mini-black-o11d-mini-x-temperli-cam-usb-3-1-type-c-siyah-atx-mid-tower-gaming-oyuncu-kasa-fiyati,1144337604.html
  11. A

İnternet alışverişim gelmedi nereye şikayet edilir

Hesap kartı
  12. A

Hayır yok yaptık işte iletişim vs Yok sadece mail var onada bakmıyorlar
  13. A

Normalde sporcular arasında çok görülen bir yer alım dedim olay bu varmıdır bı öneriniz ne yapabilirm
  14. A

Merhaba 1 ay önce gasp türkiye diye biryerden t-shirt aldım ama gelmedi Hâlâ ulasabilecegim bir yer yok dönüş yapmıyorlar hiçbir destek veya bilgi yok ben bunları nereye şikayet ederim paramı nasıl geri alırım
  15. A

Gasp Türkiye kıyafet aldım ama gelmiyor

Bunları nasıl nereden şikayet edebilirim
  16. A

Sporcuların t-shirt almak için kullandığı bir yer büyük neden var genelede
  17. A

Merhaba gasp Türkiyeden Tshirt aldım ama gelmedi hâlâ ne dönüş yapılıyordu ne iletişim no var bunlara ne yapabilirim ve nasıl şikayet ederim Durum bu
  18. A

Yardım Qj srk 125r vs CBR 125

130 bin a1
  19. A

Yo yo baya bı tecrübem var drift çok kötü motor ya arkadaşım aldı aldığına bin pişman aynı şekilde kuzenimde
  20. A

Yok ya hiç bir tanıdığım yok bence ben qj alayım
Top Bottom