Arama sonuçları: *

1. Kreus

All in one pcye hdd ssd

Merhabalar arkadaşlar bir komşumuzun all in one monitör pcsi varmış ve hdd veya Hard disk almak istediğini söyledi ancak bir sorum var normal pc için alınan hdd veya ssd ler all in one pc içinde uyumlu oluyormu bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim
  2. Kreus

Piyasadaki en kullanışlı termal macun

Bütçe sorun değil ancak sıradan termal macunla sürüşü arasında bir fark varmı daha önce bu ürünü görmemiştim
  3. Kreus

Piyasadaki en kullanışlı termal macun

Arkadaşlar selamlar ryzen 5 3600ü wraith prism ile kullanıyorum ve termal macun yenilicem sizce en iyi termal macun hangisi
  4. Kreus

Ekran kartı/Anakart uyumu

arkadaşlar merhaba bende r9 280x ekran kartı var yanında ryzen 5 3600 ve b450 s2h almayı düşünüyorum uyum sorunu yaşarmıyım ?
  5. Kreus

Türk Telekom hız sorunu

Arkadaşlar 4 5 saattir Türk telekomdan aldığım hız 0.5 e 1 sizdede öylemi sorun varmı yoksa sadece şehire özel bir şey mi
  6. Kreus

350 TL bandında en iyi klavye

Evet beyler klavye arıyorum önerilerinizi bekliyorum
  7. Kreus

600 - 700 TL Su geçirmez mekanik klavye önerisi

Aciliyetin varsa itopya dan pişman olursun ama aciliyeti yok 15 iş günü beklerim üstüne tatillere kargoyla 1 ay sonra elime ulaşır benim için sorun olmaz diyorsan alabilirsin 1588761859 Şöyle anlatıyım sana ben 15 gündür bekliyorum bir arkadaş var forumda o 20 gündür bekliyor ben kulaklık aldım...
  8. Kreus

600 - 700 TL Su geçirmez mekanik klavye önerisi

3 yılda falan yollar itopya artık sana
  9. Kreus

İtopya yavaşlığı

Merhaba arkadaşlar bir sorum var 23 Nisan indirimlerinden ürün alıp eline ulaşan varmı forumda ben bir kulaklık aldım hala tek bir hareket yok
  10. Kreus

Bu toplama PC de herhangi bir uyuzumsuzluk var mı ? ve darboğaz yaşar mıyım ?

Kasayı daha önce duymadım bir bilene sor ama jd ssdler kronik sorunlu diye biliyorum 1588475692 Onun dışında bir sorun gözükmüyor hangi sitenen ne kadara topladın
  11. Kreus

Sizce sistem nasıl?

8000 TL'ye rahat 3600 veya 3600x li kasa toplarsın 1588472727 https://www.incehesap.com/el-capitan-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-45726/ Bu sisteme özelleştirmeyle 3600x 5700xt B450m-k mb520 tak hemde Ramlar 3600 mhz oluyor daha iyi sistem
  12. Kreus

Sizce sistem nasıl?

Ryzen 5 2600 hafif kalmış
  13. Kreus

Yardım 250 ₺ kulaklık önerisi

Dostum James Donkey arkadan ses geliyor diye bir şikayet dolaşıyordu kulaklığın içinden çok ince bir çalışma sesi geliyor diye bir konu görmüştüm çoğu kişide onaylamıştı iyice araştır öyle al şimdiden hayırlı olsun
  14. Kreus

GP ogre RGB VS Rainbow

RGB Red switch bulamıyorum 1588464648 RGB Red switch bulamıyorum
  15. Kreus

GP ogre RGB VS Rainbow

Hangisi sizce beyler birde aralarındaki tek var rgb olmasımı
  16. Kreus

300 TL bandında mekanik klavye

İkisi arasında ayrım yapmıyorum önerin varsa optik de olabilir
  17. Kreus

300 TL bandında mekanik klavye

Evet arkadaşlar önerileri alabilirmiyim
  18. Kreus

El capitan

Beyler el capitan satın alıp eline ulaşan varmı?
  19. Kreus

Gamepower ogre rgb

Bilek desteği uzun süre kullanımda terletirmi
  20. Kreus

Gamepower ogre rgb

Bu klavyeyi kullananlar memnun mu sorunları varmı bir yardımcı olurmusunuz 1588118580 @Abdullah Hacıgül sen kullanıyormusun şuan bu klavyeyi kullanıyorsan bir yardımcı olurmusun kullanımda eksisi artısı neler
Top Bottom