Neler Yeni

Yardım 250 ₺ kulaklık önerisi

HANGİSİNİ ALMALIYIM ?

• James Donkey 712 Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık

• Rampage R36 DROP Siyah 7,1 USB Gaming Mikrofonlu Kulaklık

• Gamepower Warlord Siyah 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
eyw bende gözlük kullanıyorum sipariş vermeyi düşünüyorum aldığın yerin linkini atablir misin rica etsem
tabii ki buyur hocam
ufak bir edit: ben 252tl ye almıştım dolar durmuyor mübarek vatanda 300tl falandı sanırım dersen vatandan da alabilirsin

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya
valla hocam ses sekmesinden kastın son sesi açınca karşı tarafa ses gitmesi şu zamana kadar çoğu kulaklıkta gördüm ben o sorunu :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla padleri baya yumuşak geldi bana o kadar kullanmadım ama ağrıtmayan kulaklık yoktur bana kalırsa :D yinede gözlükle kullanımı rahat eğer kullanan olurda merak ederse :D 3-4 saate hafif bir ağrı başlıyor ama 10dk dinlenince sıfır sıkıntı :D
Knk brn günlük olarak da kullanacağım onun mikrofonu çıktığı için çok iyi sen memnun musun günlük olarak kullanılır mı otobüste vs. RGB yok ya

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
Knk brn günlük olarak da kullanacağım onun mikrofonu çıktığı için çok iyi sen memnun musun günlük olarak kullanılır mı otobüste vs. RGB yok ya
valla günlük kullanım için hs35 veya 50 öneririm ama 35 daha ağırlıklı benim günlük kullanımda kulaklığım zaten vardı şu ürünü kullanıyordum 2 senedir bendeydi :D her neyse olaya gelirsek yani hem kullanılır hem kullanılmaz gibi duruyor net bir şey diyemem toplu taşımada falan belki ama tavsiye edermisin dersen hayır :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ömer Üredi
Instagram
omerruredi
merhaba bende rampage drop almayı düşünüyorum fakat araştırma yaptığımda herkesin mikrofonda yankı sorunu olduğunu yani kulaklığa gelen sesin direk karşıya gittiği şikayetleri var ürün eline ulaştığında yardımcı olabilir misin
arkadasıma aldırdım kendisi asırı memnun ve bende onun sesinden cok memnunum

Source

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
GÖKHAN ÖNSOY
Abdullah incelemesini yapmıştı ben öneririm Gamepower Mei süper mic kalitesi 50mm speaker daha ne olsun 270 tl

Berdogne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berdan
valla hocam ses sekmesinden kastın son sesi açınca karşı tarafa ses gitmesi şu zamana kadar çoğu kulaklıkta gördüm ben o sorunu :D

valla padleri baya yumuşak geldi bana o kadar kullanmadım ama ağrıtmayan kulaklık yoktur bana kalırsa :D yinede gözlükle kullanımı rahat eğer kullanan olurda merak ederse :D 3-4 saate hafif bir ağrı başlıyor ama 10dk dinlenince sıfır sıkıntı :D
Reis onun çözümü varmış bir kaç ayarla oynayınca düzeliyormuş dediler ama ben bulamadım.Ben yüksek seste oyun oynamayı seven bir insanım fps oyunu oynadığım için.Ayarlarını benle paylaşırsan mikrofonun alıcağı sesi minimuma indirmek için çok memnun olurum

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
Reis onun çözümü varmış bir kaç ayarla oynayınca düzeliyormuş dediler ama ben bulamadım.Ben yüksek seste oyun oynamayı seven bir insanım fps oyunu oynadığım için.Ayarlarını benle paylaşırsan mikrofonun alıcağı sesi minimuma indirmek için çok memnun olurum
valla hocam herhangi bir eko mic ayarı yapmadım zaten micle konuşurken asla sesi sona çekmiyorum ben alışkanlık biraz :D

Kreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emre Akbaba
Dostum James Donkey arkadan ses geliyor diye bir şikayet dolaşıyordu kulaklığın içinden çok ince bir çalışma sesi geliyor diye bir konu görmüştüm çoğu kişide onaylamıştı iyice araştır öyle al şimdiden hayırlı olsun

• Beğen
Reaksiyonlar: Lowe
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet ATES
Instagram
atessavage
Steam
atessavage
Twitter
atessavage
Kankam bence çok acelesi yoksa bekle. İndirimleri bekle. Bak ben 2 gün önce itopyadan 230 tl ye Corsair HS35 aldım. Hem f/p ürünü hemde kendini kanıtlamış bir markanın ürünü. Şuan indirimsiz fiyatı 450 tl bence indirimleri kovala derim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Lowe

Lowe

80+ Bronze
Kankam bence çok acelesi yoksa bekle. İndirimleri bekle. Bak ben 2 gün önce itopyadan 230 TL ye Corsair HS35 aldım. Hem f/p ürünü hemde kendini kanıtlamış bir markanın ürünü. Şuan indirimsiz fiyatı 450 TL bence indirimleri kovala derim.
ayn kanka fazla acelem yok indirimleri takip edeceğim eğer sende indirime giren ve önerdiğin bir kulaklık olursa burdan yaz kankam eyw bu arada

Dostum James Donkey arkadan ses geliyor diye bir şikayet dolaşıyordu kulaklığın içinden çok ince bir çalışma sesi geliyor diye bir konu görmüştüm çoğu kişide onaylamıştı iyice araştır öyle al şimdiden hayırlı olsun
eyw knk

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
beyler bende rampage drop ve gamepower mihawk arasında kaldım mihawkda 300 tl görüntüsü çok hoş drop da çok iyi diyorlar arada kaldım

Top Bottom