Neler Yeni

Yardım 250 ₺ kulaklık önerisi

HANGİSİNİ ALMALIYIM ?

• James Donkey 712 Siyah 7.1 Surround RGB Gaming Kulaklık

• Rampage R36 DROP Siyah 7,1 USB Gaming Mikrofonlu Kulaklık

• Gamepower Warlord Siyah 7.1 Surround RGB Oyuncu Kulaklığı

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ömer Üredi
Instagram
omerruredi
hocam arkadaşınız ses kartını kullanıyor mu? kullanıyorsa ayarlar nelerdir? Ben sesi arttırdığımda karşı taraf duyabiliyormuş sesi çünkü
hocam benim arkadaşım ps4 de kullanıyor orda sıkıntı yoktu. mikrofon hassasiyetini düşürürseniz kulaklıktan çıkan ses mikrofonaa gitmeyecetir diye düşünüyorum

YusufG06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Yusuf Gülsefer
valla hocam herhangi bir eko mic ayarı yapmadım zaten micle konuşurken asla sesi sona çekmiyorum ben alışkanlık biraz :D

Kardeşim peki yayın için bir mikrofon kullancak olsam r36 mı öneririsin 712 mi valla ben r36 ya daha yakın hissettim pop filter oldugu için ama hala kararsızım 712 mi r36mı

Razorlance

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Çayan Tarhan
Kardeşim peki yayın için bir mikrofon kullancak olsam r36 mı öneririsin 712 mi valla ben r36 ya daha yakın hissettim pop filter oldugu için ama hala kararsızım 712 mi r36mı
valla ses kalitesi güzel ama yayın için ne derece iyi olur emin olamıyorum

Kohen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem
Bence kesinlikle Gamepower Medusa

Sylex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Alperen Yurddaş
James Donkey 710 veya 712

Berdogne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Berdan
hocam benim arkadaşım ps4 de kullanıyor orda sıkıntı yoktu. mikrofon hassasiyetini düşürürseniz kulaklıktan çıkan ses mikrofonaa gitmeyecetir diye düşünüyorum
Hocam sesi kıstığınız ve mic boost kapadığınızda gitmiyor zaten ama sizin sesinizide çok çok iyi almıyor o yüzden biraz sesli konuşmanız gerekiyor.Discord'da ki ses gürültü azaltma şeyini yaptığınız zaman arkaplan sesleri çok çok daha azalıyor ben öyle hallettim

YnsEmre24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
YUNUS EMRE
Kardeşim kulaklığın markası dışında mikrofonun açısına dikkat et. Bazıları dik iniyor. Bazıları kavis alarak ağza doğru geliyor. Ben ona dikkat etmeden MSI GH30 aldım maalesef videolarda ses çok az çıkıyor. Elimle yaklaştırmam gerekiyor. O zamanda oyunu oynayamıyorum. Değiştirmek için mail attım umarım olumlu yanıt alırım da Gamepower yada JD kulaklıkla değiştiririm.
Hocam mikrofon dışında nasıl kulaklık msi gh30

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,587
Üyeler
153,736
Son üye
kıraçe
Top Bottom