Arama sonuçları: *

1. Arda

ÖSYM FOTOĞRAF MEVSUZU

Merhaba arkadaşlar. ÖSYM YKS başvuruları başladı. Başvururken fotoğraf mevzusu aklıma takıldı. ÖSYM fotoğrafım yeni kimlik kartımdaki fotoğrafım . Kimliğimi 2017 de çıkarttığım için haliyle fotoğrafta 2017 den kalma . Sizce sınava alınmama gibi bi durum olur mu ? Fotoğrafı güncellemek için...
  2. Arda

YKS 2023 Tayfa Buraya Toplansın

Başarılar dostum 💪
  3. Arda

Türkçe 25-30 arası sosyal 8-15 arası . Sınavın zorluğuna göre değişiyor
  4. Arda

Türkçe ortalama 45-50 dakika Sosyal 20 dakika Fen genelde 20 dakika Geri kalan allah ne verdiyse matematik :D
  5. Arda

17 Haziran 2023... Zaman çok hızlı geçiyor . Daha Ağustos ayın da TYT yi bitiricem demiştim . Konuya gelicek olursak arkadaşlar . Biraz rehberliğe , biraz motivasyona ihtiyacım var . TYT netlerim 60 ı geçmiyor . TYT matematikte sıkıntılar var . Ama sıkıntıyı bende çözemiyorum . Kesin eksik...
  6. Arda

Instagram Hesap Dondurma

teşekkür ederim . inan o konuyu hiç bilmiyorum 1675195408 sağol dostum . Olmadı ayda 1 girerim kafa tatili :) 1675195522 teşekkür ederim . O zaman rahatça dondurayım . Sosyal medya çok zamanımı çalıyor :D
  7. Arda

Fiyat/Performans İnternet

Arkadaşlar merhaba . Türknetin yaptığı zam malumunuz . Tamam 3 aydır ne bir kopma ne bir yavaşlık yaşamadım . Ping sorunum da yok . Ama bir internet 250 TL yi haketmiyor . Sizin kullandığınız , f/p bir internet servis sağlayıcısı neler arkadaşlar . Altyapım hakkında da : TürkTelekom altyapısı...
  8. Arda

Instagram Hesap Dondurma

Arkadaşlar selam . Instagram hesabımı sınav senem olduğundan dolayı dondurmak istiyorum . Sınava girene kadar açmayı düşünmüyorum . Yani yaklaşık 4 ay falan donuk kalsa geri açarken bi sıkıntı olur mu ? Bazı arkadaşlar uzun süre donuk kalınca açarken sıkıntı yaşadıklarını söylediler bilmiyorum...
  9. Arda

VDSL Modem Önerisi ??

Arkadaşlar selam . Bana f/p vdsl modem önerir misiniz ? Aslında türknetten alacaktım ama ellerinde kalmamış . Sattıkları modemi aşşağıya linkini koydum . Yorumları baya iyi ama yine bi sorayım dedim . Hem fiyat olarak uygun hem kaliteli vdsl modem önerisi ZYXEL VMG3625-T50B AC1200Mbps Vdsl-2...
  10. Arda

Samsung Kumanda Pil Sorunu

Arkadaşlar selam . Samsung TV’nin kumandasının pili çok çabuk bitiyor . Yani TV den öyle uyarı geliyor . “Samsung kumanda pil seviyesi düşük.” uyarısı geliyor. Daha 25 haziran tarihinde duracell pil takmama rağmen bu gün bitmesi imkansız . Garantisi bitti . Samsung servisine versem ne kadar...
  11. Arda

TürkTelekom Paket Yükseltme

Tamam , teşekkür ederim
  12. Arda

TürkTelekom Paket Yükseltme

Merhaba iyi günler . Ben türk telekomun 12mbps olan paketini kullanıyorum . Ancak çok yavaş geliyor . Hızım bazen 5mbps ye kadar çıkıyor . Alt yapım 76 mbps ye kadar destekliyor . Bana 50mbps lik paket önerdiler . Ancak modemimin bunu destekleyip desteklemediğini bilmiyorum Elimdeki modem bu ...
  13. Arda

Gaming Laptop Önerisi

Teşekkürler kral 🤞
  14. Arda

Gaming Laptop Önerisi

15K bandında en iyi f/p gaming laptop önerisi nedir ? Ama lütfen monster ve excalibur demeyin arkadaşlar :D Marka ve model olarak söylerseniz güzel olur . Hatta direkt link bırakırsanız mükemmel olur . Şimdiden teşekkürler
  15. Arda

Fiyat-Performans Oyuncu Koltuğu

Arkadaşlar tam bir fiyat-performans oyuncu koltuğu önerebilir misiniz ? Bütçe 1000-2000 TL arası
  16. Arda

JBL TUNE 500BT Kırıldı

Arkadaşlar başlıkta yazdığım kulaklığı kullanıyorum . Kulaklık katlıydı , normal şekilde açtım ve bi anda kırıldı sol taraf . Teknosadan yaklaşık 6 ay önce almıştım . Kutusu , orjinal şarj kablosu , faturası ve garanti belgesi (kitapçık gibi bişi) duruyo . Garanti kapsamına girer mi ? Girerse...
  17. Arda

Bilgisayarım kendi kendine sıfırlandı

Laptopun başına oturdum ve açtım . Şifremi girdim ve karşımda ne göreyim . Masaüstü tertemiz dosyalar yok oyunlar yok . Ama anlamadığım şekilde steam vardı . İndirdiğim oyunların ismini arattım oyunlar çıktı hatta açtım . İndirdiğim şarkıları arattım açtım . Hatta kullanıcılardan resimleri...
  18. Arda

Witcher Kitap Serisi

Agalar witcher kitap serisinin 8. kitabı çıkmış . Türkçe olarak var mı ?
  19. Arda

EA Acsess Oyun Kütüphanesi Yok

Arkadaşlar , dün PS4 e EA acsess aldım . 8 liralık kampanya olanından , 25 TL den indirime girmişti . Sonra PS4 e uygulamasını indirdim girdim ama oyun kütüphanesi yok . The Play List diye bir şey var onun içinde de oyun yok . Ben şimdi UFC 3 indirmek istiyorum (EA Acsess içinde ufc3 vardı) ama...
  20. Arda

Witcher 3 Simya ve Para kazanma

1- Ben oyunda ayı okulu teçhizatı yapıyorum ve 3.seviye gümüş kılıç için albedo denilen simya maddesi lazım . Onu üretmek için gerekli tüm bileşenler var bir tek şu Ak Martı bileşeni yok. Ben bunu nerden bulucam ya da nasıl ureticem 2- Bu oyunda nasıl para kazanicam
Top Bottom