Neler Yeni

YKS 2023 Tayfa Buraya Toplansın

Arda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Işıklı
17 Haziran 2023... Zaman çok hızlı geçiyor . Daha Ağustos ayın da TYT yi bitiricem demiştim . Konuya gelicek olursak arkadaşlar . Biraz rehberliğe , biraz motivasyona ihtiyacım var . TYT netlerim 60 ı geçmiyor . TYT matematikte sıkıntılar var . Ama sıkıntıyı bende çözemiyorum . Kesin eksik olduğum konuları biliyorum . Geometri de 2-3 soru anca . Ama yine de max 15 oluyor . TYT fen desen 10 u geçmiyor . Delirmemek elde değil . Sabah 9 dan akşam 5 e kadar dershanem var. Dershanem bitince de kütüphaneye gidiyorum . Haftanın 6 günü böyle . Cumaları da deneme oluyoruz o gün çalışmıyorum . AYT desen şuan konular bitmediği için deneme olmadık . AYT fen güzel gidiyor ama AYT Matematikte bi konuya odaklandığın zaman diğer konular unutuluyor . Benimle aynı sorunları yaşayan yks23 tayfa dostlar , mezuna kalan kardeşler , tecrübeli abiler ablalar ; gelin bu konunun altında dertleşelim , tartışalım her türlü öneriyi ve programı düşünüp tartışabiliriz . Şimdiden herkese bol şans

melidoas6

80+ Silver
Tyt fen onu geçmiyorsa konu eksiğin vardır önce eksik olduğun konuları belirle her ders adına
Mesaj otomatik birleştirildi:

2saat 45 dk da tyt bana 60 az geldi türkçe vs kaç dk da bitiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Tarık Emir
17 Haziran 2023... Zaman çok hızlı geçiyor . Daha Ağustos ayın da TYT yi bitiricem demiştim . Konuya gelicek olursak arkadaşlar . Biraz rehberliğe , biraz motivasyona ihtiyacım var . TYT netlerim 60 ı geçmiyor . TYT matematikte sıkıntılar var . Ama sıkıntıyı bende çözemiyorum . Kesin eksik olduğum konuları biliyorum . Geometri de 2-3 soru anca . Ama yine de max 15 oluyor . TYT fen desen 10 u geçmiyor . Delirmemek elde değil . Sabah 9 dan akşam 5 e kadar dershanem var. Dershanem bitince de kütüphaneye gidiyorum . Haftanın 6 günü böyle . Cumaları da deneme oluyoruz o gün çalışmıyorum . AYT desen şuan konular bitmediği için deneme olmadık . AYT fen güzel gidiyor ama AYT Matematikte bi konuya odaklandığın zaman diğer konular unutuluyor . Benimle aynı sorunları yaşayan yks23 tayfa dostlar , mezuna kalan kardeşler , tecrübeli abiler ablalar ; gelin bu konunun altında dertleşelim , tartışalım her türlü öneriyi ve programı düşünüp tartışabiliriz . Şimdiden herkese bol şans
Bu saatten sonra tyt de genel konulara çalış sınavda çok çıkan 80+ ya çıkarsın sürekli deneme ola ola ama sakın tyt düşük diye ayt yi unutma tyt 120 soru ve sadece %40 ı oluştururken 80 soruluk ayt %60 ı kapsıyor yani tyt de 70-80 yaparsan bile ayt iyi olursa hedefin yüksek değilse başarabilirsin

Kit Snicket

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Ahmed Esad Çetinkaya
Hocam ne kadar tavsiyede bulunmaya hakkım var bilemem 11. Sınıfa gidiyorum
Geometri konusunda 8 9 yapan biri olarak ciddi şekilde pratik yapman lazım bir süre sonra cidden diyeceksin ki bu bu kadar kolay mıydı ?
Tyt fen kısmında da bence çoğu kişinin hatası bir konu ile yeteri kadar deneyim kazanmadan başka konulara yönelinilmesi
Konuları sağlamlaştıra sağlamlaştıra gitmeye çalış
Motivasyon konusunda da motivasyon iyidir ama sınav kazandırmaz asıl sınav kazandıracak olan şey döktüğün ter ve harcadığın emektir

Arda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Arda Işıklı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tyt fen onu geçmiyorsa konu eksiğin vardır önce eksik olduğun konuları belirle her ders adına
Mesaj otomatik birleştirildi:

2saat 45 dk da tyt bana 60 az geldi türkçe vs kaç dk da bitiyor
Türkçe ortalama 45-50 dakika
Sosyal 20 dakika
Fen genelde 20 dakika
Geri kalan allah ne verdiyse matematik :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdulkadir
Benimde 60 ı geçmiyor netlerim bu hafta tyt fen ağırlık verdim bu haftadan sonra ayt yükleneceğim zaten çok yüksek bir hedefim yok 100 150 bin gelirse iyi olur ona göre üniversiteye gideceğim

PaLaaX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,820
İsim
𝓐𝓭ı 𝓨𝓸𝓴 𝓝𝓪𝓶ı 𝓥𝓪𝓻
Discord
𝑃𝑎𝐿𝑎𝑎𝑋#7322
Tyt netim 35 i geçmiyor...
60 Yapsam 2 saat secdeye kapanırım...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,191
Üyeler
152,837
Son üye
renas522
Top Bottom