Neler Yeni

YKS 2023 Tayfa Buraya Toplansın

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,352
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
17 Haziran 2023... Zaman çok hızlı geçiyor . Daha Ağustos ayın da TYT yi bitiricem demiştim . Konuya gelicek olursak arkadaşlar . Biraz rehberliğe , biraz motivasyona ihtiyacım var . TYT netlerim 60 ı geçmiyor . TYT matematikte sıkıntılar var . Ama sıkıntıyı bende çözemiyorum . Kesin eksik olduğum konuları biliyorum . Geometri de 2-3 soru anca . Ama yine de max 15 oluyor . TYT fen desen 10 u geçmiyor . Delirmemek elde değil . Sabah 9 dan akşam 5 e kadar dershanem var. Dershanem bitince de kütüphaneye gidiyorum . Haftanın 6 günü böyle . Cumaları da deneme oluyoruz o gün çalışmıyorum . AYT desen şuan konular bitmediği için deneme olmadık . AYT fen güzel gidiyor ama AYT Matematikte bi konuya odaklandığın zaman diğer konular unutuluyor . Benimle aynı sorunları yaşayan yks23 tayfa dostlar , mezuna kalan kardeşler , tecrübeli abiler ablalar ; gelin bu konunun altında dertleşelim , tartışalım her türlü öneriyi ve programı düşünüp tartışabiliriz . Şimdiden herkese bol şans
Ben sınava seneye gireceğimde senin adam akıllı bir program yapman lazım bence bu şekilde olmaz örneğin belirli günlerde tyt diğer günlerde ayt çalış günlük düzenli paragraf ve problem çöz soruları çözemiyorsan konu eksiğin vardır git dershanede hocalarına söyle sana anlatsınlar birsürü para veriyorsunuzdur yine gelip youtube kanallarından konu anlatım videolarını izle.

2mApoo

80+ Silver
Daha kitabın ağzını bile açmadım :cool::cool:
:D Ama zaten bu sene kalacağım belliydi.

Top Bottom