Arama sonuçları: *

1. E

Monitörümün ekranı kararıyor

Anlık gelip gidiyor hocam kabloları falan hareket ettirince yada kendiliğinden. Tamiri var mı zor mu maliyetli mi bilginiz var mı?
  2. E

Monitörümün ekranı kararıyor

Arkadaşlar monitörümün bugün bu şekilde sağ tarafta kararma oldu aniden, işin ilginç tarafı kendi kendine de düzeliyor kabloları değiştim farklı bilgisayarlarda denedim hep aynısını yapıyor. Sorun var gibi ama yok gibide ne yapmalıyım 3 yıldır hiç böyle bir şey olmadı.
  3. E

Yardım Sata Ssd Tavsiyesi bekliyorum

Arkadaşlar attığınız ssdler çok güzel ama pahalo ya daha uygun fiyatlı ama sağlam ssd sata öneriniz var mı?
  4. E

Yardım Sata Ssd Tavsiyesi bekliyorum

Arkadaşlar sistemimde 500gb m2 ssd var fakat az geliyor yanına bi 500gb daha Sata ssd düşünüyorum. Sizce hangi model almalıyım yada uzak durmam gereken modeller hangileri? Teşekkürler.
  5. E

Yardım Ryzen 5 3600 Wraith Prism Prime 95 Testi

Arkadaşlar 23 dakika prime 95 full güç testi yaptım sıcaklık 77 sabit kaldı iyi mi ?
  6. E

Ryzen 5 3600 wraith prism

20 dakika prime 95 maximum güç sıcaklık 77 sabit nasıl?Daha devam ediyor
  7. E

Kendi termal macunu var 15 dakka blend seçeneğinde 78 oldu sabitledi.Şimdi small max power yapıyorum bakalım kaç olucak
  8. E

Prime 95 testini blend seçeneğinde başlattım kaç dakka dursun? 1651783160 Şuan 8.dakikası sıcaklık 78lerde.
  9. E

Şuan boşta 37 derece. 1651782238 Boştayken derken hocam nasıl yani anlamadım?
  10. E

Valla bende anlamadım neden böyle oldu kasam da bu Da 5 sistemin kasası. 1651782094 Prime 95 testini nasıl yapıyoruz söyleyin hemen yapayım sonuçları yazayım size.
  11. E

Arkadaşlar bugün incehesaptan wraith prism aldım geldi ve montajını yaptım. Aida 64 testine soktum her şey dahil şekilde sıcaklık değerim 15 dakika 89 90 derece sabit durdu işlemcide core boost falan açık undervoltta yok sizce normal mi?
  12. E

Haksız yere puanım alındı

Toplumumuzda çok yargısız infaz var malesef peki o zaman şey diyelim mahkemeye versin :D
  13. E

Belki öğrencinin anlamadığı veya yanlış anlaşılan bir durum var hemen yargısız infaz yok cimere yaz yok şikayet et falan. Çocuğu boşuna gazlamayın öğretmeniyle görüşsün sonra velisi öğretmen ile görüşsün.
  14. E

Olayı sadece öğrencinin açısından bakıyorsunuz nereden biliyorsunuz ve inanıyorsunuz öğrencinin haklı olduğunu?
  15. E

Sonra öğretmen 2.dönem tüm sınavları kazık sorsun, sözlüden de ekstra puan vermesin görürsünüz cimere yazmayı. Öğretmenin özür diler durumunu izah et sözlüne yüksek verir.
  16. E

Yardım android 3-4 bin tl telefon önerisi

Xiaomi Redmi note 10s bi bak derim ben aldım ama daha gelmedi elime
  17. E

Ryzen 5 3600 için soğutucu önerisi (Sıvı hava farketmez)

Arkadaşlar peki fp ürünü olan snowman t6 ultra önerir misiniz? sığar mı kasama birde corsair 4000x kasam da 5 sistem yani
  18. E

https://www.hepsiburada.com/dark-freezer-x128-2x12cm-frgb-led-intel-amd-uyumlu-pwm-fanli-4x-isi-borusu-islemci-sogutucu-dkccx128-p-HBV00000WG6VY bu nasıl arkadaşlar?
  19. E

yok se 224 yeter mi soğutmak için dedim?
Top Bottom