Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ 32 bit laptopun işlemcisini degisirsek 64 bit olurmu?

Bilmiyorum ama yarin bilgisayarciya gidecegiz sacma sapan bir islemci taksinlar istemiyorum
  2. E

tesekkurler yardmcı oldugunuz ıcın amd işlemci onerirmisiniz birde orta sevıye uygun fıyat
  3. E

İslemci modeli belirmistim yardimci olabilirmisiniz bu konuda 1721034754 Anliyorum o halde ben ram yukseltip deneyecegim
  4. E

İslem cinin destekledigini nereden ogreniriz 1721034576 İslemcinin desteklediğini nereden ogreniriz
  5. E

Bir amd islemci onerirmisiniz apu olmasina gerek yok sadece dusuk oyunlari oynatsan yeter fiyatda cok yuksek olmasa iyi olur
  6. E

Bende oyle dusunmusdum tesekkur ederim ram yukseltip yeni windows kuracagim
  7. E

Hocam kuzenimin oyle bir imkani yok yani yukseltip kullanmak istiyor bence islemci ve ram yukseltirsek olur gibi ama sizden ricam amd islemci onermeniz bu sistem icin
  8. E

Formatmi atalim yani windowsu 64bitmi kuralim
  9. E

2 gb ram - 32 bıt işletim sistemi - amd e1-2100 apu radeon tm hd graphics 1.00 ghz - amd radeon hd8210
  10. E

Merhaba kuzenımın bır laptopu var ama mimarisi 32bit bunu işlemci değişerek 64bite yukseltebılırmıyız veya hangı parcayı degısmelıyız birde eger ıslemcı degıseceksek hangi amd işlemci onerirsiniz fıyat performans olursa ıyı olur (laptop bıraz eskı lenovo )
  11. E

Kripto para ile ilgili hicbir siteyle alakamiz 4 sirkete icralik olduk

hayır papra hesabım bıle yok
  12. E

Bilmiyorum bu şirketler banka araciligiyla icra takibi baslatmis detaya girince sadece 3.taraf olarak gozukuyorlar ve bunlarin icinde paparada var
  13. E

tamamdır sayfasına gırıp geri bildirimmi yazayım yoksa bankaylamı halledeyım
  14. E

hayır e devlette gozukuyor 1720873251 cıddıye alasım ok ama haram olsun
  15. E

Hiçbir alakamiz yokken bitexen icrypex gibi yatirim sitelerine icralik olduk bunun nedeni nedir hicbirimiz uye olmadik herhangi bir harcama yapmadik sizce virus mu bulasmis ve satin almis yardimci olurmusunuz ne yapmak gerek
  16. E

Asette corsa formattan sonra sürekli oynarken takılıyor

Çok pardon ilk kez konu başlatiyorum unutmuşum ekran kartı modelim Amd Radeon HD 7400M series
  17. E

Asette corsa formattan sonra sürekli oynarken takılıyor

İşlemci: İntel core i5-2450m cpu @ 2.50Ghz Ram:8gb 64bit işletim sistemi x64 tabanlı işlemci Win 10 enterprise 2016 LTSB Oyun PowerPoint sunusu gibi oynanıyor Yardım ederseniz sevinirim
Top Bottom