Arama sonuçları: *

1. Alkameturkes

Sıcaklık değerleri normal mi?

Düzelttim güzel kardeşim, direkt test sonuçlarına bakmıştım
  2. Alkameturkes

Sıcaklık değerleri normal mi?

Sapphire pulse modeli için normal geldi bana
  3. Alkameturkes

Çözüldü✓ Klavye tamiri nerede yaptırabilirim?

matfixcustoms'ı araştırabilirsin
  4. Alkameturkes

Görseldeki sistemi ne kadara satabilirim?

Arkadaşlar merhaba, Görselde bulunana parçaları 40bin TL'ye satışa koydum sizce ne kadara gider?
  5. Alkameturkes

Yardım Kasamı taşıdıktan sonra güç gitmemeye başladı sebebi ne olabilir ?

Kabloları çıkartıp takmayı dene bi anakarttaki pwr soketinin genelde emanet duruyor o çıkmış olabilir
  6. Alkameturkes

Sistem ve ekipman dahil 60k bütçeye ne alabiliriz?

Tercihen amdli sistem bakıyoruz. Eyvallah
  7. Alkameturkes

7900gre den bi tık ama 4070 süperden daha kötü değil diye biliyorum. Ben kendi sistemimde 7800xt kullanıyorum. 1725211704 Evet yer yer bazı oyunlarda 4070s daha iyi ama işlemcinin diğerlerine göre kat kat daha iyi olması tercih noktası gibi geldi
  8. Alkameturkes

https://www.gaming.gen.tr/urun/488961/elite-dual7800xt-amd-ryzen-7-7800x3d-tray-asus-tuf-rx-7800-xt-o16g-og-gaming-16gb-ram-1tb-m-2-ssd-sistem-tavsiyesi/ Bu kasa da hoşuma gitti
  9. Alkameturkes

Kasada 1 2 değişiklikle 45k ya çıkyır olabilir bu şekilde. Monitör nasıl biliyor musun
  10. Alkameturkes

Arkadaşlar merhaba. Bütçemiz 60k kasa, monitör, klavye, mouse, mousepad ve kulaklık alacağız. Taksitsiz direk peşin alınacak. Kasaya 40-45 monitöre 8-10 geriye kalan parçalara da 5-8k arası para ayırdık. Sistemi amd işlemci ve ekran kartı olabilir daha uygun fiyatlı olduğu için. Monitör 27-32...
  11. Alkameturkes

Çözüldü✓ B650 anakart tavsiyesi

Dostum ben de beyaz kasa topladım. Anakartı bu modeli seçmek mantıklı geldi. https://www.epey.com/anakart/asrock-b650e-steel-legend-wifi.html Msı b650 tomahowk ve 1 2 model arasında kalmıştım bunu tercih ettim
  12. Alkameturkes

Ryzen 5 7600 Undervolt nasıl yapılır ?

Hocam merhaba farklı bir şey ama yük altında ekran kartıyla kaç derece sıcaklık alıyorsun?
  13. Alkameturkes

95Derecede çalışan Ryzen5 7600 için sıvı mı hava soğutucu mu

Aynı işlemciyi kullandığım için benim sana bir tavsiyem olacak. Ben thermalright peerless assassin 120 white kullanıyorum boşta 40 derecelerde yük altında 70 72 derecelerde. Önceden r5 5600x kullanıyordum deepcool le500 ile birlikte stok fanla yük altında 95 dereceleri hatta üstünü gördüm...
  14. Alkameturkes

Boyum daha kaç cm uzar?

Dostum merhaba. Bu soru için verilebilecek bir cevap olduğunu düşünmüyorum ama aile genetiği ve egzersiz boy uzamanda etkisi olan şeyler. Ben senin yaşlarında 180lere yakındım şuan 181im yıllardır o şekilde kaldım.
  15. Alkameturkes

Win 11 kurarken dikste ilerliyemiyorum

Arkadaşlar win11 kurulacak ama diske yükleme yapılmıyor ne yapmamız gerekiyor, diğer disklerde ne olduğunu bilmediğim için silmek mi gerekiyor?
  16. Alkameturkes

🔥İndirim Temudan yeni kullanıcılara 3000TL Kupon paketi + %30 ek indirim fırsatı!

Arkadaşlar vergi çıkıyor mu gümrükte patlamayalım
  17. Alkameturkes

HYTE Y60 E-ATX Premium Mid Tower Gaming Kasa - 6999 TL

Aylarca bekledim şu kasayı bir türlü gelmedi ben de gidip farklı bir kasa aldım şimdi de gelmiş vay arkadaş
  18. Alkameturkes

❌İndirim Bitti! MSI A750GL PCIE5 750W 80+ GOLD POWER SUPPLY 3199 TL + MSİ SHOUT OUT STEAM 20 DOLAR

tier listte yoktu diye hatırlıyorum. Ortalama denebilir ama psu için
  19. Alkameturkes

Yardım Gigabyte rx 7800xt çok ısınıyor

Bu modeli kullanan var mı forumda
  20. Alkameturkes

Yardım Gigabyte rx 7800xt çok ısınıyor

pubg de anlık olarak bu fanları mı çalışmıyor anlayamadım. 1717448426 2024 şubat 19 da aldım sıfır Gigabyte Radeon Rx 7800 Xt Gaming Oc model bu
Top Bottom