Arama sonuçları: *

• Users: mek61
  • Order by date
  1. mek61

Yardım Sıvı soğutucu montajı yapıcam kablo bağlantısını nasıl yapıcam bilmiyorun

Evet fan bölgesinede takabilirsin benim şuan kartımda aynı şekilde takılı
  2. mek61

5600x ile minimum gidicek ekran kartı

RTX 3070 aldım dün bende 5600x ile sıkıntısızım ama bu kadar para veriyorken neden 3060 alıyorsun diye sorasım geldi.
  3. mek61

İnternette Telefon Alınır mı? Hangi Garantiye Dikkat Etmeliyim

Günümüz çağı artık "Mağazadan telefon alınır mı?" dedirtiyor. Güvenilir olsun istediğin gibi al bir sıkıntı olmaz. Ayrıca garanti olayını şöyle anlatıyım "Türkiye ya da distribütör garantisi, markanın Türkiye'de resmi olarak ticari şirket açıp yetkili servis tarafından garanti ve teknik servis...
  4. mek61

Yardım Sıvı soğutucu montajı yapıcam kablo bağlantısını nasıl yapıcam bilmiyorun

burdan bak kankam bilmediğin kabloları rastgele bağlama zarar verme sisteme
  5. mek61

Yardım 2 ssd arasında kaldım açıklamaya koydum linkleri yardımm

https://www.hepsiburada.com/sandisk-ssd-plus-240gb-530mb-440mb-s-sata-3-2-5-ssd-sdssda-240g-g26-p-BD805682 varken neden onlar?
  6. mek61

Yardım Bilgisayarı yeniden başlattığımda hdd ve ssd kurulumlarım gidiyor. Acil!

Dostlarım merhaba ilk olarak. Bilgisayarımı yeni aldım eski ssd ve hdd kullanıyorum bunun yanına m2 ssd aldım ve kurulumu yeni m2'ye yaptım. Eski ssd ve hdd windows ilk açtığımda gözükmedi ve bilgisayar yöneticisinden doğru disk yönetimi kısmından biçimlendirdim. İlk 1-2 denemede sorun yoktu...
Top Bottom