Neler Yeni

İnternette Telefon Alınır mı? Hangi Garantiye Dikkat Etmeliyim

Bilal7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bilal7
Selam arkadaşlar yakında telefon alacağım vatan,mediamarkt gibi yerlerde pahalı olduğu için internetten hepsiburadavya trendyoldan almayı düşünüyorum fakat Telefonlara epey üzerinden Bakıyorum Xiaomi Türkiye Garantili yazıyor hemen altında distiribütör garantili yazıyor öncellikle bu garantilerden tr garantilisini kesin alcam ama ikisi birlikte nasıl oluyor site mi yanlış veriyor anlamadım bunu bana açıklarmısınız.Birde internet sitelerinde sıkıntı çıkar mı güvenebilirmiyim(hepsiburada'da hepsiburadanın kendisinden almayı planlıyorum satıcı olarak)kargoda falan telefon bir şey olurmu bunlar beni tedirgin ediyor sizcenasıl yapmalıyım

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Selam arkadaşlar yakında telefon alacağım vatan,mediamarkt gibi yerlerde pahalı olduğu için internetten hepsiburadavya trendyoldan almayı düşünüyorum fakat Telefonlara epey üzerinden Bakıyorum Xiaomi Türkiye Garantili yazıyor hemen altında distiribütör garantili yazıyor öncellikle bu garantilerden tr garantilisini kesin alcam ama ikisi birlikte nasıl oluyor site mi yanlış veriyor anlamadım bunu bana açıklarmısınız.Birde internet sitelerinde sıkıntı çıkar mı güvenebilirmiyim(hepsiburada'da hepsiburadanın kendisinden almayı planlıyorum satıcı olarak)kargoda falan telefon bir şey olurmu bunlar beni tedirgin ediyor sizcenasıl yapmalıyım
Telefon aldiğin yerdeki yorumlara ve puana bak öyle al internetten aldiğin ürünü 14 gün içinde koşulsuz iade etme hakkin var ayrıca kusurlu mal da iade edebilirsin onda sıkıntı yok Akakçe üzerinden veya Cimri üzerinden fiyat karşılaştırmasi yapabilirsin.

mek61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir
Günümüz çağı artık "Mağazadan telefon alınır mı?" dedirtiyor. Güvenilir olsun istediğin gibi al bir sıkıntı olmaz. Ayrıca garanti olayını şöyle anlatıyım "Türkiye ya da distribütör garantisi, markanın Türkiye'de resmi olarak ticari şirket açıp yetkili servis tarafından garanti ve teknik servis hizmeti vermesine denir." Kafan rahat olsun bu konuda hepsiburada'ya bakmanıda tavsiye ederim.

Top Bottom