Arama sonuçları: *

1. Wrobleski

Termal macun kapağı açıldıktan sonra ne kadar dayanır?

Herkesin tavsiye ettiği siteden Teknobiyotik üzerinden satın almıştım 😂
  2. Wrobleski

Dediğim gibi oda koşullarında hem kendi kutusunda hemde farklı bir kutunun içinde duruyordu. Dediğin gibiyse ekstra macun maliyetinden kurtulmuş olurum. Umarım servis benim macunumu kullanır. Macundan kaynaklı mıdır bilmiyorum I7 12700h işlemci var ve oyunlarda sabit 92 derecede çalışıyor...
  3. Wrobleski

Merhaba. İstanbul’da oda koşullarında sakladım. Dediğin gibi bir son kullanma tarihine bakayım. Teşekkürler cevap için.
  4. Wrobleski

Merhaba sevgili forum. 2022 yılının nisan ayında Arctic MX4 termal macunu almıştım. O dönemde eski laptobuma uyguladım ve tekrar hiç kullanmadım. Şimdi Nitro 5 laptop için tekrar kullanmak istiyorum fakat ömrü sona ermiş midir diye sizlere danışmak istedim.
  5. Wrobleski

Sony WI-XB400 vs. Sony MDR-XB55AP modellerinden hangisi?

Merhabalar, yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. 2017 yılından beri aktif olarak Sony marka kablolu kulaklıklar kullandım. İlk olarak Sony MDR-EX110APB sonrasında ise Sony IER-H500A modelleri idi. Sony markasının ses performansını beğendiğim için yine bir Sony marka kulaklık alma fikrindeyim...
  6. Wrobleski

Ram yükseltme sonucu bilgisayarımın açılış süresi uzadı.

Aldığım ram cl 9 değerinde. Diğer ram'a nazaran daha düşük gecikmeye sahip. Malesef elimde çıkardığım 4gb harici başka bir ram bulunmamakta onu da daha sonra tek olarak denediğimde sonuç değişmedi.
  7. Wrobleski

4gb rami çıkarttım, sadece 8gb ram kaldı ancak bu işe girişmeden önce 10sn açılan bilgisayar şimdi eski ram (4gb) ile de denedim yeni ram (8gb) ile de denedim power tuşuna basınca ilk 15sn siyah ekran var sonrasında 5sn de Windows açılıyor.
  8. Wrobleski

Anakartım max 16 gb ram desteklemektedir.
  9. Wrobleski

Merhaba, İ3 5010u ve 830M ekran kartlı bilgisayarımın, 4+4 8gb ram belleklerinden biri bozuldu ve yerine 8gb Hyperx İmpact Black 1600mhz değerinde ki rami taktım. Ancak ilk taktığım zaman sistemin sadece 8gb ram belleğimi gördü. Daha sonra yer değiştirdim ve tekrar açtım sistemim 12gb ram...
Top Bottom