Arama sonuçları: *

1. A

bu televizyonu 3. monitör olarak pcye bağlamak istiyorum

tamamdır teşşekkür ederim
  2. A

reis peki eminsin değil mi pek bilmiyorum da ben güç kablosu gibi bişeye benziyor o giriş görüntü verir mi
  3. A

dönüştürücüsünü bilen vrsa
  4. A

Yardım RX570 intel pentium g4400 ne kadar darboğaz yapar?

sahibindende rx570 4gb buldum g4400 işlemcim var sizce darboğaz veya başka bir sorun çıkarır mı?
  5. A

ekran kartı fan alımı

macun var kullanırımda sorun çıkmayacaksa kullanırım
  6. A

ekran kartı fan alımı

egzoz fanı var arkada bi tane başka yok
  7. A

ekran kartı fan alımı

hayır malesef durmuyor
  8. A

ekran kartı fan alımı

orjinal fanın altındaki demir bloğa gerek var mı 1659981064 fan bloğu nereden alıcağımı bilmiyorum
  9. A

ekran kartı fan alımı

adam taktıktan sonra sorduğumda hurdaya attım geri alamam dedi 1659980906 direk ekran kartı harici herşeyi atmış
  10. A

ekran kartı fan alımı

şu fan 1659980624 ayrıca fanı 50 dereceye geldiğinde %100 çalışsına ayarladım hala valoranttta 60fpse sabitlediğimde 105 dereceye gelip kapanıyor
  11. A

ekran kartı fan alımı

o metal bloğu fanı değiştirirken aldılar yeni bi fan yeri taktılar 1659980403 yani ona da takılmaz çünkü 3 4 cm lik bi fan yeri var 1659980419 a adam küçücük bi fan taktı
  12. A

ekran kartı fan alımı

direk şu ekran kartının üzerindeki işlemci gibi olan şeyin üstüne mi sabitliycem
  13. A

ekran kartı fan alımı

peki.Nasıl bulabileceğim hakkında bir bilginiz var mı? 1659980127 Bi arkadaşım da sizin gibi dedi fakat nasıl yapıcam yer yok bilemiyorum
  14. A

ekran kartı fan alımı

MSİ GT 730 4GB - Ekran kartı 5 yıllık soğutmayıda 8 ay olmuştur alalı 5. ayda sıkıntı çıkardı adam dükkanı kapattı daha bulamadım
  15. A

ekran kartı fan alımı

ekran kartım çok ısınıyor orjinal fan bozuktu değiştirdik bu fan baya kötü soğutmuyor orjinal fanı tekrar satın alabilir miyim nerelerden bulabilirim yardımcı olabilecek var mı?
  16. A

Yardım ekran kartı fpsden dolayı ısınma

evet 1659053433 evet 1659053583 evet
  17. A

bu ne işe yarıycak düzelir mi
  18. A

var da kendi orjinal fanı değil o bozuktu yaptırdım. adam çakma bişey takmış küçücük bişey + orjinal fanın altındaki demir bi yer olurya macunun temas ettiği onuda değiştirip plastik takmış yani iyice çöp oldu
  19. A

hocam bu konularda pek bilgili değilim 1659051979 termal macundan mı bahseniyorsunz
  20. A

Yardım fps artınca ekran kartı ısınıyor

her oyunda dusuk ayarlar ile normal duzeyde fps aliyorum fakat ekran karti ısıniyor ve görüntü gidiyor oyun oynayamıyorum vs. surekli güç azaliyor sanki fpsimi düsürmek zorunda kaliyorim param da yok fan alamiyorum + fanımı 50 dereceden itibaren %100 kulaniyorim yardim edin
Top Bottom