Neler Yeni

Yardım ekran kartı fpsden dolayı ısınma

Ang3lity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fikret
her oyunda dusuk ayarlar ile normal duzeyde fps aliyorum fakat ekran karti ısıniyor surekli güç azaliyor sanki fpsimi düsürmek zorunda kaliyorim param da yok fan alamiyorum + fanımı 50 dereceden itibaren %100 kulaniyorim yardim edin

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Ekran Kartı Mödelı Nedir?

Ang3lity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fikret
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
oh ben de benim ki 85 de diye hayıflanıyordum
105 olduğunda kapanıyor oyunlarda kısıtlama yapıyorum sürekli 90 60 30 diye gitti şimdi napıcaz bilmiyorum her düşürdüğümde alışıyor sanki eski fpslerde gördüğüm dereceyi görmeye başlıyroum

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
Ekran Kartın Pasıf Soğutma Yoksa O Değerleri Görmen Normal Ama

Ang3lity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fikret

Ang3lity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fikret
Yanı Ekran Kartının Üzerinde Fan Var Mı?
var da kendi orjinal fanı değil o bozuktu yaptırdım. adam çakma bişey takmış küçücük bişey + orjinal fanın altındaki demir bi yer olurya macunun temas ettiği onuda değiştirip plastik takmış yani iyice çöp oldu

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
var da kendi orjinal fanı değil o bozuktu yaptırdım. adam çakma bişey takmış küçücük bişey + orjinal fanın altındaki demir bi yer olurya macunun temas ettiği onuda değiştirip plastik takmış yani iyice çöp oldu
Ekran Kartını Çıkartıp Fanı Temizle Sonra da Termal Macundan Sür Ne Az Ne Fazla Orta Eğer Bunlar da Olmasa Asus GPU Tweak 2 İndir Advenced Mode'a Gir Maksimum Sıcaklığı 70-75 Derece Yap 80 Derece Üstü Yapma Ekran Kartı Zarar Görebilir

Ang3lity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fikret
Ekran Kartını Çıkartıp Fanı Temizle Sonra da Termal Macundan Sür Ne Az Ne Fazla Orta Eğer Bunlar da Olmasa Asus GPU Tweak 2 İndir Advenced Mode'a Gir Maksimum Sıcaklığı 70-75 Derece Yap 80 Derece Üstü Yapma Ekran Kartı Zarar Görebilir
bu ne işe yarıycak düzelir mi

S C O

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Savaş Kurtuluş
Discord
G-TheArk#3024
bu ne işe yarıycak düzelir mi
Ekran Kartları Çok Isınma Sorunu Fanlar Da Toz Birikmesinden Kaynakli Bir Durum.. Denemeden Bilemesin Dostum

Aynı Konuyu Tekrar dan Açma Kardeşim Birde Ban Sebebi Dikkat Et Lütfen Bu Olaya..

Top Bottom