Arama sonuçları: *

1. H

Çözüldü✓ 500 WATTLIK KASAYA RX 6700 PULSE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

ben bazı arkadaşlarıma sorduğumda bana psun belgesiz kartı yakarsın boş yere para verme gibi şeyler dedi böyle bişey olabilirmi?
  2. H

Çözüldü✓ 500 WATTLIK KASAYA RX 6700 PULSE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM

ben ekran kartımı değişip yerine rx 6700 pulse almayıo düşünüyorum ama 500 watt güç kaynağım var sizce bir sorun yaşarmıyım veya idarelik kullanabilirmiyim? Sinerji Rigel Intel Core i5 11400 16GB 500GB M.2 SSD RX6500XT [Gaming PC] GoodRam IRDM PRO 16GB(2x8) Deep Black 3600mhz CL18 DDR4 Ram...
  3. H

Yardım oyunda etraf yüklenmiyor

ekran kartım rx 6500 xt normalde rdr2 oynarken sorun yaşamıyordum hiç yüksek grafiklerde gayet iyi oynuyordum şimdi ise berbat ötesi oldu etraf çok zor yükleniyor oyunun ayarlarını düşürsem bile vram yetmiyor diyor ve halbuki yetiyorda bunun çaresi varmı? varsa lütfen yardımcı olun
  4. H

Çözüldü✓ Amd ekran kartım oyunda siyah ekran verip bir daha açılmadı

hocam sistem geldi sağlıklı şekilde senden allah razı olsun 1678625932 @Emmree hocam her şey güzelde pcde bi değişiklik hissettim açılıyor anca 30 saniye sonra bios ekranı karşıma geliyor önceden böyle değildi nedeni ne olabilir 1678626091 hocam pc açılış hızı baya yavaşladı ne yapmam lazım...
  5. H

ekranı aldım hocam ama çözünürlük çok kötü şimdi ne yapayım ekran kartı fanı şuan çok fena dönüyor tam güç 1678623337 hocam ekranı aldım ama ekran çok kötü gine ekran kartı tam hız döndürüyor fanları driverları kurayımmı
  6. H

gigabytenin h510m h modeli hocam bide bu kadar şeyi sıfırlıyoruz sistemde sıkntı olmaz dimi yani babama çok yalvararak aldırdım bilgisayarı bişey olursa yüzüne bakamam
  7. H

hocam hem display olarak hemde hdmi denedim hiçbir sonuç alamadım
  8. H

evet hocam windows sesi falan her şey geliyor ekran gelmiyor bios ekranı bile
  9. H

aga sürücüyü sildim ekran kartını taktım çalıştırdım ekrana ulaşamadım çıkarınca işlemcinin ekran kartı çalışmaya başlıyor açılıyor
  10. H

Windows 10 mu Windows 11 mi kurmalıyım?

aga fps düşüşü çok yaşanmaz gibi duruyo sisteminde kurabilirsin ama tercih meselesi bu
  11. H

hocam kartı takınca sistem açılmıyorki ekrana ulaşamıyorum hiçbir şekilde şuan işlemcinin ekran kartını kullanıyorum ekran kartını takınca sistem kafayı yiyor
  12. H

merhaba yardımcı olur musunuz duşünceniz nedir

aga bence öyle sitelerden alma bilgisayar o bilgisayarın işlemcisi ve ekran kartı baya eski yani öyle n11 gibi sitelerden alma orda kandırıyorlar alsanda çok bişey yapamayacaksın en iyisi toplama almak ama bütcene göre biraz sıkıntı ne oyunları oynayacaksın?
  13. H

amd rx 6500 xt kullanıyorum dün amdnin 23.3.1 güncellemesini yapıp red dead redemption girdim normalde oyunu gayet rahat açıyordu bu sefer oyun güzel giderken bi anda siyah ekran oldu oyun açıktı ama ekran hiçbi şekilde yoktu yeniden başlattım fan artık her zaman tam gücünde çalışır oldu ve...
  14. H

yüklü uygulamalarda gözüküyor ama silemiyorum

bilgisayarımda dosya temizliyordum fakat 40 gblik bi dosya gördüm silmek istediğimde ise yerini bulamadı diyor windows ne yapmam gerekiyor bilgisayarımın hafızası baya dolu
  15. H

Epic Games oyunu indirmiyor

epic games oyunları hep 0 mbde kalıyor ve inmiyor hiçbi oyunda inmiyor internet hızım normal sorun ne olabilir
  16. H

mafia 2 açarken 0xc000007b hatası alıyor

geçen günlerde mafia 2 yükledim ve 0xc000007b hatası ile karşılaştım farklı oyunlardada aynı hatayı veriyor bu hatanın sebebi nedir veya nasıl çözebilirim
  17. H

r7 240 ekran kartıma yeni işlemci alacağım

eski işlemcim çok fazla kullanım yapıyor ve sistemimi zorluyor sistem özelliklerim ise ekran kartım:amd radeon r7 240 4gb işlemcim:intel core 2 duo e4500 2.20GHz anakartım:P5G41-M LX ramim:4 gb oyunlarda bi tek işlemci çok zorlanıyor çok bütcem yok işlemci olarak ne alabilirim yada yapabilirim?
Top Bottom